×
Mobilā versija
Brīdinājums +12.4°C
Līga
Piektdiena, 22. jūnijs, 2018
3. jūlijs, 2015
Drukāt

Latvijas Universitātē sāksies uzņemšana augstākā līmeņa studijās

Foto - LETAFoto - LETA

Ieeja Latvijas Universitātes ēkā

No pirmdienas, 6. jūlija, līdz 17. jūlijam Latvijas Universitātē (LU) notiek pieteikumu iesniegšana studijām augstākā līmeņa studiju programmās. Pavisam LU šogad piedāvā 52 augstākās izglītības studiju programmas, un studijām pieteikties var 13 LU fakultātēs to norādītajos laikos.

LU augstākā līmeņa studiju programmās uzņemšanai paredzētas 942 budžeta studiju vietas. Sadarbībā ar LU Fondu studentiem tiek piedāvāta iespēja pretendēt uz kādu no mecenātu stipendijām dažādās stipendiju programmās.

Šogad uzņemšana paredzēta jaunā psiholoģijas profesionālā maģistra studiju apakšprogrammā – juridiskā psiholoģija, ko piedāvā Pedagoģijas, psiholoģijas un mākslas fakultātes Psiholoģijas nodaļa. Līdz šim studiju programmā bija trīs apakšnozares: klīniskā, izglītības un organizāciju psiholoģija. Jaunās apakšprogrammas absolventu iegūstamais maģistra grāds un kvalifikācija arī būs psiholoģijā, tikai ar specializāciju juridiskajā psiholoģijā.

Līdz 7. jūlijam notiek pieteikšanās rezidentūras studijām, savukārt uzņemšana doktorantūras studijām paredzēta no 17. līdz 21. augustam.

Vairāk informācijas par studiju programmām un uzņemšanas prasībām: www.gribustudet.lv

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+