Mobilā versija
Brīdinājums +3.0°C
Beāte, Beatrise
Otrdiena, 25. oktobris, 2016
3. jūlijs, 2015
Drukāt

Latvijas Universitātē sāksies uzņemšana augstākā līmeņa studijās

Foto - LETAFoto - LETA

Ieeja Latvijas Universitātes ēkā

No pirmdienas, 6. jūlija, līdz 17. jūlijam Latvijas Universitātē (LU) notiek pieteikumu iesniegšana studijām augstākā līmeņa studiju programmās. Pavisam LU šogad piedāvā 52 augstākās izglītības studiju programmas, un studijām pieteikties var 13 LU fakultātēs to norādītajos laikos.

LU augstākā līmeņa studiju programmās uzņemšanai paredzētas 942 budžeta studiju vietas. Sadarbībā ar LU Fondu studentiem tiek piedāvāta iespēja pretendēt uz kādu no mecenātu stipendijām dažādās stipendiju programmās.

Šogad uzņemšana paredzēta jaunā psiholoģijas profesionālā maģistra studiju apakšprogrammā – juridiskā psiholoģija, ko piedāvā Pedagoģijas, psiholoģijas un mākslas fakultātes Psiholoģijas nodaļa. Līdz šim studiju programmā bija trīs apakšnozares: klīniskā, izglītības un organizāciju psiholoģija. Jaunās apakšprogrammas absolventu iegūstamais maģistra grāds un kvalifikācija arī būs psiholoģijā, tikai ar specializāciju juridiskajā psiholoģijā.

Līdz 7. jūlijam notiek pieteikšanās rezidentūras studijām, savukārt uzņemšana doktorantūras studijām paredzēta no 17. līdz 21. augustam.

Vairāk informācijas par studiju programmām un uzņemšanas prasībām: www.gribustudet.lv

Pievienot komentāru

Diena pēc traģēdijas Maltas lidostā: Aculiecinieces stāstsLidostā Maltā pašlaik joprojām atrodas ap 20 latviešu, gaidot izlidošanu, kas tika atcelts vakar notikušās aviokatastrofas dēļ. Starp viņiem ir arī Maija
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (12)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+