Mobilā versija
Brīdinājums +0.7°C
Evelīna, Mētra, Aurēlija
Svētdiena, 26. februāris, 2017
26. decembris, 2015
Drukāt

“Lauku ceļotājs”: pieprasījumu pēc lauku tūrisma būtiski uzlabojuši vietējie ceļotāji

celotajs_LETA2

Pieprasījumu pēc lauku tūrisma pakalpojumiem Latvijā būtiski uzlabojuši vietējie ceļotāji, aģentūrai BNS atzina biedrībā “Lauku ceļotājs”.

“Lauku ceļotāja” pārstāvji norādīja, ka neskatoties uz bažām par Krievijas tirgus samazināšanos un Latvijas ekonomisko situāciju, tūristu skaits lauku tūrismā šogad palielinājās par 10-15%.

“To, galvenokārt, ietekmēja vietējo tūristu skaita pieaugums, un pēc tā jāsecina, ka uzlabojusies mūsu cilvēku labklājība. Pie kam novērojam tendenci, ka arī mūsu tūristi sāk savlaicīgi plānot vasaras brīvdienas – jau pavasarī tiek veiktas rezervācijas vasarai. Šogad vairāk tūristu arī no Vācijas, Lietuvas, Igaunijas un Skandināvijas,” sacīja biedrībā.

“Lauku ceļotājs” ir profesionāla lauku tūrisma asociācija, kas dibināta 1993.gadā. Pašlaik asociācija apvieno vairāk nekā 300 lauku tūrisma uzņēmējus un citas lauku tūrismā ieinteresētās personas.

Pievienot komentāru

Slimība pārvarēta, atveseļojamies. ES vērtē Latvijas ekonomiku (4)Latvija pēdējos gados pieredzējusi vāju ekonomikas izaugsmi, ekonomiskās nenoteiktības un ES fondu krituma dēļ, bet īstermiņa prognozes ir pozitīvākas, teikts Eiropas Komisijas vērtējumā par finansiālo, ekonomisko un sociālo situāciju dalībvalstīs.
Putnu gripas dēļ Vītiņu pagastā saimnieki bažījas par cāļiem (1)Visām vistām un zosīm jāiztur trīs mēnešu ieslodzījums
Cenas noteic turīgākie: Zemgalē un Latgalē zeme dārgāka (1)Lauksaimniecībā izmantojamai zemei cenas noteic turīgākie zemnieki
Pasaulē
Pieaug saražotā siera un biezpiena apjoms; mocarellai - uzvaras gājiensSaskaņā ar provizoriskajām aplēsēm, pērn Latvijā saražotas 41 500 tonnas siera un biezpiena, kas ir 7,5% pieaugums salīdzinājumā ar 38 600 tonnām
Draugiem Facebook Twitter Google+