Mobilā versija
Brīdinājums +1.8°C
Beāte, Beatrise
Otrdiena, 25. oktobris, 2016
26. decembris, 2015
Drukāt

“Lauku ceļotājs”: pieprasījumu pēc lauku tūrisma būtiski uzlabojuši vietējie ceļotāji

celotajs_LETA2

Pieprasījumu pēc lauku tūrisma pakalpojumiem Latvijā būtiski uzlabojuši vietējie ceļotāji, aģentūrai BNS atzina biedrībā “Lauku ceļotājs”.

“Lauku ceļotāja” pārstāvji norādīja, ka neskatoties uz bažām par Krievijas tirgus samazināšanos un Latvijas ekonomisko situāciju, tūristu skaits lauku tūrismā šogad palielinājās par 10-15%.

“To, galvenokārt, ietekmēja vietējo tūristu skaita pieaugums, un pēc tā jāsecina, ka uzlabojusies mūsu cilvēku labklājība. Pie kam novērojam tendenci, ka arī mūsu tūristi sāk savlaicīgi plānot vasaras brīvdienas – jau pavasarī tiek veiktas rezervācijas vasarai. Šogad vairāk tūristu arī no Vācijas, Lietuvas, Igaunijas un Skandināvijas,” sacīja biedrībā.

“Lauku ceļotājs” ir profesionāla lauku tūrisma asociācija, kas dibināta 1993.gadā. Pašlaik asociācija apvieno vairāk nekā 300 lauku tūrisma uzņēmējus un citas lauku tūrismā ieinteresētās personas.

Pievienot komentāru

Kam tas ir izdevīgi? Lasi visu rakstu: Izīrētāji būs spiesti maksāt nodokļus (8)Ekonomikas ministrija grib panākt līgumu reģistrāciju zemesgrāmatā, namīpašnieki – Valsts ieņēmumu dienestā.
Pasaulē
Aptauja: Latvijā vairāk nekā 60% strādājošo nav apmierināti ar atalgojumu (1)Saskaņā ar vadošā interneta personāla atlases uzņēmuma CV-Online veikto aptauju Baltijas valstīs par atalgojuma atbilstību ieguldītajam darbam, Latvijā ir salīdzinoši visaugstākais darbinieku skaits, kas uzskata, ka saņem adekvātu atalgojumu pret ieguldīto darbu – 39% Latvijā, vairāk nekā 34% Igaunijā un mazliet virs 19% Lietuvā.
Draugiem Facebook Twitter Google+