Mobilā versija
Brīdinājums +2.3°C
Agnese, Agnija, Agne
Sestdiena, 21. janvāris, 2017
26. decembris, 2015
Drukāt

“Lauku ceļotājs”: pieprasījumu pēc lauku tūrisma būtiski uzlabojuši vietējie ceļotāji

celotajs_LETA2

Pieprasījumu pēc lauku tūrisma pakalpojumiem Latvijā būtiski uzlabojuši vietējie ceļotāji, aģentūrai BNS atzina biedrībā “Lauku ceļotājs”.

“Lauku ceļotāja” pārstāvji norādīja, ka neskatoties uz bažām par Krievijas tirgus samazināšanos un Latvijas ekonomisko situāciju, tūristu skaits lauku tūrismā šogad palielinājās par 10-15%.

“To, galvenokārt, ietekmēja vietējo tūristu skaita pieaugums, un pēc tā jāsecina, ka uzlabojusies mūsu cilvēku labklājība. Pie kam novērojam tendenci, ka arī mūsu tūristi sāk savlaicīgi plānot vasaras brīvdienas – jau pavasarī tiek veiktas rezervācijas vasarai. Šogad vairāk tūristu arī no Vācijas, Lietuvas, Igaunijas un Skandināvijas,” sacīja biedrībā.

“Lauku ceļotājs” ir profesionāla lauku tūrisma asociācija, kas dibināta 1993.gadā. Pašlaik asociācija apvieno vairāk nekā 300 lauku tūrisma uzņēmējus un citas lauku tūrismā ieinteresētās personas.

Pievienot komentāru

Mājsaimniecības neizmanto iespējas samazināt elektrības rēķinus un maksā vairāk (18)Elektrību tērējam vairāk, mājsaimniecības aizvien neizmanto iespējas samazināt rēķinus
Pasaulē
Latvijā decembrī bijusi trešā lielākā gada inflācija ES Latvijā pagājušā gada decembrī, salīdzinot ar 2015.gada pēdējo mēnesi, bija trešais augstākais inflācijas rādītājs Eiropas Savienības (ES) dalībvalstu, liecina trešdien publiskotie ES statistikas biroja "Eurostat" dati.
Draugiem Facebook Twitter Google+