×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.5°C
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
Piektdiena, 22. jūnijs, 2018
29. aprīlis, 2016
Drukāt

Lavrovs uzskata, ka Baltijas valstis ir Maskavai parādā (10)

Foto-LETA/AFPFoto-LETA/AFP

Sergejs Lavrovs

Krievijas ārlietu ministrs Sergejs Lavrovs paziņojis, ka Baltijas valstis neesot izrādījušas nekādu pateicību par to, ka Maskava ļāvusi tām “mierīgi aiziet”, sabrūkot Padomju Savienībai.

Piektdien Zviedrijas laikrakstā “Dagens Nyheter” publicētā intervijā Lavrovs īpaši izcēlis Lietuvu kā “visagresīvāko, rusofobiskāko valsti” un sacījis, ka tā izdara spiedienu uz NATO, lai alianse ieņemtu “pret Krieviju vērstu virzienu”.

Viņš norādījis, ka “kolēģi NATO” reiz viņam teikuši, ka Latvija, Lietuva un Igaunija “nomierināsies” pēc tam, kas pievienosies aliansei 2004.gadā.

“Tās pievienojās NATO, bet nenomierinājās, jo īpaši tas attiecas uz mūsu kaimiņvalsti Lietuvu,” laikraksts citē Krievijas ārlietu ministra sacīto.

Lavrovs arī aizstāvējis Krievijas bumbvedēju pilotu rīcību šomēnes, kad tie veica zemu pārlidojumu pār ASV jūras spēku eskadras mīnu kuģi “Donald Cook” Baltijas jūrā, paziņojot, ka tie novēroja kuģi no “droša attāluma”.

“Mūsu lidmašīnas tajā teritorijā veica pilnīgi likumīgus mācību lidojumus starptautiskā gaisa telpā,” par “Su-24” lidojumiem sacīja Lavrovs, piebilstot, ka bumbvedēju apkalpes “ievēroja ASV eskadras mīnu kuģi ar spēcīgiem ieročiem tuvojamies mūsu militārajai bāzei un nolēma palūkot, kas tas ir. Tiklīdz viņi redzēja, kas tas ir – kas tika veikts no droša attāluma -, tie pagriezās un turpināja savu lidojumu”.

Pievienot komentāru

Komentāri (10)

 1. Jā, esam parādā, tikai lodi no mūsu puses par tautiešu nomocīšanu Lavrova izdirstajā Sibīrijā.

 2. Idiots!!!!!

 3. Kāpēc tam biedritim tik riebīxxx purnc ???

 4. Visu laiku taa vinji reagjee, arii tad ja psaka ka vinji ir “gudri”…

 5. Jā ir parādā, tad pēc pēc teiktā – par vizināšanos lopu vagonos un par vietām barakās ar apsardzi, par lodi pie bedres un šāvēju zābaksmēri …Jā un deldētām lāpstām.
  Kāds iebrūk tavā dzīvokli – ēd un dzer un tad piestāda rēķinu : cik ēsts un dzerts…( Maskavas parāds).

 6. Ir krieviem tāds sakāmvārds:Gorbatovo mogila ispravit!

 7. Nemuldi, Lavrova kunx. Maskaļi te iebruka kā laupītāji, apsita un izsūtija, salaupija un apgānija. Izjaucot ļaužu mūžus un dzives. Maskava parādāus nemaz nav spējīga atmaksāt.

  Nē, Baltija Maskavai nav ne pliku uti parādā. Maskava parādā pasaulei par to ka tā ir laupītāju un slepkavu banda. Viņi pelnijuši būt noslaucītiem no zemes virsas.

  Ne visi krievi ir maskaļi. Paldies Dieva CCP jau vēstures mēslainē. Līdz ar Leninu un Stalinu. Putins tur tiks drīz. Laimīgu ceļu.
  Hei, labi izklausās: p’Utins. Atvasināts no uts. Pareizs apzīmējums: Putins= UTS.

 8. Kurā vietā viņi mierīgi aizgāja!?Sa.irsa visu saimniecības sistēmu ar rūpnīcām,kuru produkciju nevienam izņemot militāristus nevajadzēja,bet kuros darbā iekārtojās iebraucēji,sadzina visus kolhozos un ciematos,lai izjauktu tradicionālo dzīvesveidu laukos,bet savējos prom neaicina!Uzskatāms salīdzinājums:Latvija-Somija:abas dibinātas 1918.gadā,bet kur tagad ir Somija,kura noturējas pret okupantiem.Lūk starpībā arī jāmēra PSRS radītos zaudējumus!

 9. vai tas onka nav sapīpējies?

Draugiem Facebook Twitter Google+