×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.0°C
Magda, Magone, Mērija, Magdalēna
Pirmdiena, 23. jūlijs, 2018
22. augusts, 2016
Drukāt

Leiboristu līderis atsakās apliecināt uzticību NATO 5. pantam (11)

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

Britu leiboristu līderis Džeremijs Korbins

Britu leiboristu līderis Džeremijs Korbins atteicies atbildēt uz jautājumu, vai viņa vadībā Britānija aizstāvētu NATO dalībvalsti, kurai uzbrukusi Krievija.

Debatēs starp pretendentiem uz leiboristu līdera amatu Korbinam vairākkārt tika uzdots jautājums, vai viņš atbalsta NATO kolektīvās aizsardzības pamatprincipu, kas paredz, ka uzbrukums vienai dalībvalstij tiek uzskatīts par uzbrukumu visām alianses dalībvalstīm. Taču Korbins, kurš pārstāv leiboristu partijas galēji kreiso spārnu, atteicās apliecināt, ka viņš rīkosies saskaņā ar šo principu, ja kļūs par Britānijas premjerministru, izvairīgi atbildot, ka viņš vēlas panākt tādu pasauli, kurā nebūšot vajadzības pēc kariem. Korbins arī izteicies, ka Krievijas iebrukumu Ukrainā esot izprovocējusi NATO un Ziemeļatlantijas aliansē, iespējams, nevajadzēja uzņemt savulaik PSRS okupācijā vai politiskā un militārā pakļautībā bijušās Austrumeiropas valstis. Uzvarētājs cīņā par leiborista līdera krēslu kļūs zināms 24. septembrī.

Pievienot komentāru

Komentāri (11)

 1. Jaltas draugs, nu jau Jalta II ?

 2. Вот и писайте теперь кипятком, выполнит, не выполнит. Не спите ночами. Таких будет становится всё больше и больше. Просто люди начинают задумываться, а стоит ли из-за разных придурков рисковать своей собственной задницей.

  • iz-za tebja – točno ŅE STOIT !!!

   • Поправка. Я не просто придурок. Я дебил.

    • Истинная правда, ты – дебил и вор. Прекрати воровать чужие ники, может поумнеешь.

     • Как .., конечно, не понимаю, что количество пустословных комментариев и бессмисленних споров не показатель ума, а скорее его отсутствия. И потом, еси я такой умный, почему за 25 лет латышский не выучил? Так делают только …

     • Умные люди чужие ники не воруют. А вы воруете. Отсюда вывод – вы не умный человек, а дурак. Почему вы решили, что я не заю латышкий язык? Ну не пишу я на нём здесь, и что? Я ведь не на работе, должностных обязанностей не выполняю.

   • Сочувствую вам. Примите виагру, что ли. Вдруг поможет. Это у вас нервное наверно.

 3. britu komunists un Putina kājslauķis Atbildēt

  Gļēvi noklusēja un izlocījās, kā jau atbildēt nespējīgs komunists. Komunistu idejas ir tik briesmīgas, ka viņi paši baidās par tām runāt.

 4. Baigi racionālais vecītis !
  Laikam saņēmis kārtējos rašes obeščāņijas(kuras, pie pirmās izdevības, nepildīs)…

Draugiem Facebook Twitter Google+