×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.7°C
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
Piektdiena, 22. jūnijs, 2018
19. jūlijs, 2013
Drukāt

Lelde Stumbre stāsta par Pārdaugavu

Foto - publicititātesFoto - publicititātes

23. jūlijā 19:00 uz tikšanos un kopīgas pieredzes vakaru aicina dramaturģe Lelde Stumbre – pārliecināta Pārdaugavas iedzīvotāja, kas dzīvo tajā visu mūžu, un uzskata, ka Rīgā nav labākas vietas par Pārdaugavu – ceturtajā “Pārdaugava stāsta” vakarā vēstīs par Pārdaugavu kā mākslinieku un literātu zaļo miera ostu.

“Jau no Latvijas brīvvalsts laikiem Pārdaugavu iemīļojuši gan mākslinieki, gan literāti, jo, kā tas zināms visiem, kas dzīvo Pārdaugavā, tā ir “sava republika”, ne velti pārdaugavieši, ja jābrauc pāri tiltam, saka “jābrauc uz Rīgu”. Pārdaugava mācējusi saglabāt gan savu zaļumu, gan salīdzinoši nesteidzīgo dzīves ritmu, bet mākslinieki pat izveidojuši savu skulptūru parku pie Mārupītes. Iedvesmas avotu gan dabā, gan arhitektūrā Pārdaugavā patiešām netrūkst.” / L. Stumbre/
Lelde Stumbre ir vairāk nekā 60 lugu, 4 romānu un vienas atmiņu grāmatas autore. Dramaturģe dzīvo netālu no Mārupītes, kas to iedvesmojusi ne tikai radošam darbam, bet arī darbam vides aizsardzībā – lai Pārdaugava vienmēr būtu mākslinieku un literātu patvērums.
Pasākums notiks Vīnu veikala zālē, Kalnciema ielā 35. Ieeja 3Ls, studentiem un pensionāriem 1Ls.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+