Mobilā versija
Brīdinājums +1.6°C
Antonija, Anta, Dzirkstīte
Trešdiena, 7. decembris, 2016
31. oktobris, 2016
Drukāt

Leļļu teātris atvērs albumu ar dziesmām no izrādēm

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Ceturtdien, 3. novembrī, plkst. 12 Latvijas Leļļu teātrī prezentēs grāmatu “34 krāsas dziesmās”, kurā nošu formātā izdotas zināmas un mazāk zināmas dziesmas no Leļļu teātra izrādēm, aģentūru LETA informēja teātra Mārketinga un komunikāciju nodaļas vadītāja Rūta Petrauska.

Leļļu teātrī nošu grāmatas “34 krāsas dziesmās” atvēršanu ieskandinās Rīgas Latviešu biedrības bērnu vokālais ansamblis “Knīpas un knauķi”, kā arī Jāzepa Mediņa Rīgas 1.mūzikas skolas meiteņu kora “Vivace” dziedātājas.

Pasākumā varēs dzirdēt arī Jāzepa Mediņa Rīgas 1.mūzikas skolas zēnu kora dziedātāja Kalvja Olivera Kāļa solo, kā arī flautistes Paulas Lāces un mežradznieka Reiņa Klatenberga spēli.

Projekta idejas autore un virzītāja ir Latvijas Leļļu teātra aktrise Dace Vītola, grāmatas māksliniece ir Laura Lūse, bet klavieru pavadījumu salicis Jānis Švarcbahs. Grāmata izdota izdevniecībā “Musica Baltica”.

Grāmatu varēs iegādāties veikalā “Musica Baltica” un Latvijas Leļļu teātrī.

Jau ziņots, ka 2015. gadā, kad Latvijas Leļļu teātris svinēja 70. dzimšanas dienu, tika izdots tāda paša nosaukuma mūzikas disks.

Pievienot komentāru

Jaunajā "Oņeginā" nav "fašistu" un "mūsējo". Pilnā saruna ar Rubiķi un Kalniņu (2)Diriģents Ainārs Rubiķis un režisore Rēzija Kalniņa operā "Jevgeņijs Oņegins" aicinās uz "romantikas, ilūziju un realitātes cīņu". Kā viņu redzējums atšķirsies no Andreja Žagara iestudējuma 2010. gadā?
Draugiem Facebook Twitter Google+