Mobilā versija
Brīdinājums +17.3°C
Vitālijs, Ralfs, Valgudis
Trešdiena, 23. augusts, 2017
31. oktobris, 2016
Drukāt

Leļļu teātris atvērs albumu ar dziesmām no izrādēm

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Ceturtdien, 3. novembrī, plkst. 12 Latvijas Leļļu teātrī prezentēs grāmatu “34 krāsas dziesmās”, kurā nošu formātā izdotas zināmas un mazāk zināmas dziesmas no Leļļu teātra izrādēm, aģentūru LETA informēja teātra Mārketinga un komunikāciju nodaļas vadītāja Rūta Petrauska.

Leļļu teātrī nošu grāmatas “34 krāsas dziesmās” atvēršanu ieskandinās Rīgas Latviešu biedrības bērnu vokālais ansamblis “Knīpas un knauķi”, kā arī Jāzepa Mediņa Rīgas 1.mūzikas skolas meiteņu kora “Vivace” dziedātājas.

Pasākumā varēs dzirdēt arī Jāzepa Mediņa Rīgas 1.mūzikas skolas zēnu kora dziedātāja Kalvja Olivera Kāļa solo, kā arī flautistes Paulas Lāces un mežradznieka Reiņa Klatenberga spēli.

Projekta idejas autore un virzītāja ir Latvijas Leļļu teātra aktrise Dace Vītola, grāmatas māksliniece ir Laura Lūse, bet klavieru pavadījumu salicis Jānis Švarcbahs. Grāmata izdota izdevniecībā “Musica Baltica”.

Grāmatu varēs iegādāties veikalā “Musica Baltica” un Latvijas Leļļu teātrī.

Jau ziņots, ka 2015. gadā, kad Latvijas Leļļu teātris svinēja 70. dzimšanas dienu, tika izdots tāda paša nosaukuma mūzikas disks.

Pievienot komentāru

Atkal izsalcis pēc dziesmām (1)"Neesmu mūziķis, bet vienkārši cilvēks, kuru interesē visādas radošas izpausmes," saka mūziķis JĀNIS ŠIPKĒVICS
Draugiem Facebook Twitter Google+