Horoskopi un mistika
Horoskopi

Līdz ar siltumu enerģija plūdīs straumēm! Horoskops 27.jūnijam 16

Dienas noskaņa

Dienā, kad enerģija straumēm plūst, tomēr vajag arī paļauties uz veco draudzeni intuīciju, kura nekad nepieviļ.

Auns

Jutīsiet sen nebijušu enerģijas pieplūdumu, un tas ļaus jums īstenot sen lolotas ieceres. Galvenais, atcerēties, ka enerģija jākoncentrē noteiktā virzienā, ja tiešām vēlaties ko sasniegt.

Vērsis

Lai izvairītos no asumiem un iespējamiem konfliktiem, centieties būt pēc iespējas mierīgāks un miermīlīgāks. Tomēr neaizmirstiet par jaunām radošām iecerēm.

Dvīņi

Intuīcija ir tā, kas šajā dienā jūs pasargās no lielām un mazām problēmām. Finanšu jomā būs zināmas grūtības, tomēr tas nespēs jūs izsist no sliedēm.

Vēzis

Visdrosmīgākie plāni tiks īstenoti, ja vien stingri sekosiet savai loģikai un spēsiet argumentēt savu rīcību. Arī privātajā dzīvē ir vērts saplānot vairākus soļus uz priekšu.

Lauva

Darbā un mīlestībā veiksies tā, ka pat nespēsiet noticēt savai laimei. Tad nu stingri turaties seglos, lai laimes skrējienam labas beigas.

Jaunava

Zināma deva optimisma šodien būs vajadzīga visās dzīves jomās, tāpat kā precīzi un labi pārbaudīti argumenti. Atpūta pie dabas tikai vairos jūsu optimismu.

Svari

Sīkumi lai neliek ciest, dziļi ieelpojiet, izelpojiet, un tikmēr jau arī šī diena būs veiksmīgi noslēgusies.

Skorpions

Daudz jautājumu jums radīs attiecību ar mīļoto cilvēku nākotne, un ieguvējs būs tas, kurš uz šiem jautājumiem būs radis pozitīvas atbildes.

Strēlnieks

Šajā saulainajā un siltajā dienā jūsu labo noskaņojumu nespēs izjaukt nekas. Ja vēl neesat sastapis savu otro pusīti, tad šodien varat iemīlēties no pirmā acu skatiena, un diena būs vēl saulaināka.

Mežāzis

Neceliet to dzīves prasību latiņu vislaik tik augstu. Pats tikai pārsitīsiet pieri, un citi ar tai netiks pāri.

Ūdensvīrs

Dažkārt ir vērts pabūt kāda ēnā, it sevišķi gudri to ir darīt dienā, kas solās būt karsta visās nozīmēs.

Zivis

Stipriniet savu imunitāti – gan ķermeņa, gan gara. Ja to būsiet paspējuši izdarīt jau līdz vakaram, tad tas paies īpaši romantiski.

Saistītie raksti
LA.lv