Ekonomika
Bizness

Līdz gada beigām komerctelevīzija “LNT” pievienosies “All Media Latvia”0

Foto – LETA/Ieva Lūka

Mediju grupas “All Media Baltics” īpašnieki pieņēmuši lēmumu pievienot komerciālo televīziju “Latvijas Neatkarīgā Televīzija” (LNT) mediju grupas uzņēmumam “All Media Latvia”, aģentūru LETA informēja mediju grupas “All Media Latvia” sabiedrisko attiecību vadītāja Kristīne Melne.

Lēmums pieņemts, lai vienkāršotu un efektivizētu grupas uzņēmumu pārvaldību un turpinātu attīstīt mūsdienīgu Eiropas līmeņa multiplatformu mediju uzņēmumu. Plānots, ka LNT pievienošanas juridiskais process noslēgsies 2018.gada beigās.

Pievienošanas procesa rezultātā LNT saistības pāries “All Media Latvia”, un turpmāk “All Media Latvia” nodrošinās televīzijas kanālu TV3, LNT, TV6, “Kanāls 2” un 3+, kā arī Latvijas video portāla “TVPlay” un ziņu un izklaides portāla “Skaties.lv” darbību Latvijā.

“All Media Latvia” valdes priekšsēdētāja Baiba Zūzena sazīja, ka turpinās uzņēmumā attīstību, jo vēlas piedāvāt augstas kvalitātes visplašākās izklaides iespējas, ziņas un citu saturu dažādās platformās. “Mūsu auditoriju paradumu maiņa un tehnoloģiju attīstība ir šī procesa galvenie virzītāji. Šī mērķa īstenošanai nepieciešams efektīvi pārvaldīts uzņēmums ar multiplatformu pieejā balstītu satura ražošanas procesu,” skaidroja Zūzena.

“Uzņēmumu apvienošanas rezultāts neietekmēs mūsu televīzijas kanālu darbību, un skatītāji arī turpmāk varēs baudīt mīļākos raidījumus, filmas un seriālus savos iecienītākajos “All Media Latvia” kanālos,” uzsvēra Zūzena.

Melne informēja, ka arī turpmāk ziņas TV3 un LNT kanālos veidos divas atsevišķas komandas. Katra ziņu komanda radīs savam kanālam unikālu saturu, izmantojot vienotu, multiplatformu satura ražošanai atbilstošu infrastruktūru, ko nodrošinās moderns tehniskais aprīkojums un efektīvs, mūsdienīgam mediju uzņēmumam atbilstošs satura ražosanas process.

Kā ziņots, pērn “All Media Baltics” strādāja ar 25,9 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 5,6% vairāk nekā iepriekšējā gadā, bet kompānijas peļņa samazinājās vairākas reizes un bija 115 181 eiro.

Saistītie raksti

“All Media Baltics” grupas ietilpstošais uzņēmums SIA “All Media Latvia” pērn nopelnīja 1,39 miljonu eiro, SIA “Star FM” – 188 854 eiro un SIA “SmartAD” – 58 785 eiro. Savukārt grupas uzņēmuma AS LNT zaudējumi pērn sasniedza 1,53 miljonu eiro apmēru.

2017.gada 18.oktobrī tika noslēgts darījums, kura rezultātā starptautisks aktīvu pārvaldīšanas uzņēmums “Providence Equity Partners” iegādājās Zviedrijas mediju grupas “MTG” biznesu Baltijā. Jauniegādāto uzņēmumu grupa Latvijā turpina strādāt ar nosaukumu “All Media Baltics” un nodrošina televīzijas kanālu TV3, LNT, TV6, “Kanāls 2”, radio “Star FM”, video portāla “TVPlay”, ziņu un izklaides portāla “Skaties.lv”, “TV Play Baltics” satelīttelevīzijas un “SmartAD” darbību Baltijas valstīs.

LA.lv