×
Mobilā versija
Brīdinājums +21°C
Liene, Liena, Helēna, Elena, Ellena
Sestdiena, 18. augusts, 2018
12. janvāris, 2018
Drukāt

Lielais 2018. gada horoskops JAUNAVAI. Mīlestība, veselība, nauda!

1. Jaunava: Vispārējais horoskops

1no5
Foto - FotoliaFoto - Fotolia

Suņa gadā šai zodiaka zīmei neizsakāmi paveiksies, turklāt visās jomās – Jaunava atradīs savu otro pusīti (tas attiecas, protams, uz vientuļajiem šīs zīmes pārstāvjiem), nodrošinās ģimenes labklājību, pakāpsies pa karjeras kāpnēm un iegūs finansiālu stabilitāti. Vienīgais, kas traucēt pilnai Jaunavas laimei ir mūžīgā pašaustīšana. Viņa vienkārši nespēs noticēt savai laimei un baidīsies pārāk sapriecāties par dzīvi, lai neaizbaidītu veiksmi. Parasti Jaunavas ir ļoti māņticīgas.

2018.gadā Jaunavai vajag vairāk laika pavadīt draugu un paziņu lokā, atslābināties un priecāties par dzīvi – nakts klubi, restorāna apmeklējums, ceļojumi, braucieni nāks tikai par labu. Tomēr nevajag aizmirst par savu veselību – pareiza ēšana, mērenas fiziskās aktivitātes, nekādi emocionāli satricinājumi, aizraušanās ar alkoholu un smēķēšanu. Tikai tā iespējams gadu pavadīt laimīgi un bez problēmām.

Šīs zodiaka zīmes sievietes varēs īstenot savas radošās ieceres, kas atnesīs prāvu naudas summu budžetā un paaugstinās viņu pašapziņu.

  1. Jaunava: Vispārējais horoskops
  2. Jaunava: Mīlestības horoskops
  3. Jaunava: Veselības horoskops
  4. Jaunava: Labklājības horoskops
  5. Jaunava: Sadzīves horoskops

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+