Horoskopi un mistika
Horoskopi

Lielais 2018. gada horoskops ZIVĪM. Mīlestība, karjera, nauda! 16

Foto – Fotolia

Zivis: Vispārējais horoskops

Šīs zodiaka zīmes pārstāvjiem 2018.gads būs neviennozīmīgs. No vienas puses, būs radošs pacēlums, karjeras kāpums, finanšu stabilitāte, bet no otras puses, problēmas ģimenē un darba kolektīvā. Arī psiholoģiskā veselība pievils – Zivis piemeklēs bieži nervu satricinājumi un depresīvs stāvoklis. Tomēr tas neattiecas uz visām Zivīm, bet tikai uz ģimenes cilvēkiem. Vientuļajām Zivīm viss būs citādi – iespējama tikšanās ar domubiedru, kas drīzumā kļūs par mīļoto cilvēku.

Zivīm Suņa gadā nāksies risināt citu cilvēku problēmas, par ko viņi stipri dusmosies, taču citādi viņi nevar – audzināšana un raksturs neļauj. Tomēr ļoti drīz labestība atgriezīsies ar uzviju – arī Zivīm tiks sniegts morāls un materiāls atbalsts, turklāt viņas to saņems ne tikai no tiem, kam palīdzēja, bet arī no kādas nepazīstamas, bet ietekmīgas personas.

Gada beigas būs īpaši bagātas ar patīkamiem pārsteigumiem un notikumiem. Parādīsies iespēja īstenot plānus dzīvē un ieinteresēt ar saviem projektiem turīgu cilvēku ar sakariem, kurš arī kļūs par Zivju sponsoru. Cilvēkiem, kas dzimuši Zivju zīmē, galvenais ir ticība sev un saviem spēkiem.

Zivis: Mīlestības horoskops

Vientuļās Zivis plunčāsies mīlestībā kā siltā okeānā. Gaidāmas negaidītas tikšanās, skaista aplidošana un daudzas atzīšanās. Tikai steigties ar lēmumu pieņemšanu nevajag. Tu vari uzzināt par izredzēto ne mazums nepatīkamu lietu. Taču – ja tu nesāksi rakņāties viņa pagātnē, viss paliks tā, kā ir – stabili un patiesi. Vairākas Zivis atgriezīsies pie bijušā iemīļotā, ar kuru attiecības izjuka 2017.gadā.

Bet Zivis, kas ir ģimenes cilvēki, nonāks uz šķiršanās robežas. Un tas viss dēļ tā, ka nav sakārtota sadzīve, trūkst finanšu un kaisle ir izdzisusi. Varbūt ir iespēja visu atjaunot? Tad pacenties to izdarīt jau 2018.gada sākumā. Pamēģiniet nodarboties ar kopēju biznesu vai ieplānot bērna piedzimšanu.

Zivis: Veselības horoskops

Zivīm 2018.gadā vajag saudzēt acis. Ja tavs darbs saistīts ar ilgu atrašanos pie datora monitora, noteikti sniedz redzes orgāniem atpūtu. Parādoties satraucošiem simptomiem, nelaid procesu pašplūsmā, bet vērsies uz izmeklēšanu pie oftalmologa, iegādājies speciālas aizsargājošas brilles, sāc veikt ārstniecisko vingrošanu acīm, lieto mitrinošus pilienus.

Parūpēties Zivīm vajag arī par balsta un kustību aparātu. Liela iespēja gūt traumu un varbūtība, ka radīsies nekomfortablas sajūtas locītavās.

Ja ir problēmas ar olnīcām vai asinsvadiem, gada vidus ir labākais laiks, lai sāktu ārstnieciskus pasākumus to likvidēšanai. Pabeigt ārstēšanu vēlams līdz oktobrim.

Gada beigas zvaigznes Zivīm iesaka veltīt problēmām, kas attiecas uz nervu sistēmu un gremošanas orgāniem. Vēršoties pie kvalificēta speciālista, tu varēsi jūtami uzlabot šo orgānu stāvokli.

Zivis: Mērķu un iespēju horoskops

Sapņainās Zivis pavada laiku bezgalīgos meklējumos, lai uzzinātu pēc iespējas vairāk. Jūsu zinātkāre 2018. gadā turpinās pieaugt, bet zvaigznes sniegs nepieciešamo atbalstu sevis meklējumos.

Līdz 2018. gada 8. novembrim jūsu pārliecību sistēmas, jaunas pieredzes iegūšanas iespējas un vēlme uzzināt jauno mainīsies un paplašināsies. Jūs kļūsiet drošāks un enerģiskāks un vienlaikus apzināsieties, ka ir vēl tik daudz iespēju mācīties.

Saistītie raksti

Šajā ciklā jums sagaidāma pozitīva prognoze. Apzinieties savas spējas jau tagad, lai sagatavotos nākamajam ciklam, kurš sāksies 2018. gada novembrī un ļaus būt jūsu karjerai uzmanības centrā. Esiet tam gatavi!

Zivis: Naudas un karjeras horoskops

Zivīm veiksmi nesīs radoša darbība. Finansiāls uzplaukums būs saistīts ar pašizteikšanos mākslā. Neskatoties uz sapņaino dabu, daudzas Zivis veiksmīgi darbojas arī finanšu lauciņā – banku lietās un grāmatvedībā.

Saskaņā ar horoskopu katra zodiaka zīme var ļoti veiksmīgi darboties kādā noteiktā jomā. Atrodoties “savā vietā”, jebkurš cilvēks var būt finansiāli nodrošināts!

LA.lv