Mobilā versija
+2.6°C
Īrisa, Irīda, Airisa
Sestdiena, 22. oktobris, 2016
12. augusts, 2015
Drukāt

Lielais Dzintars nodots ekspluatācijā (1)

Foto: Liepaja.lvFoto: Liepaja.lv

Būvvaldes komisija trešdien, 12. augustā, ekspluatācijā pieņēma daudzfunkcionālo centru “Lielais dzintars”, LA.lv uzzināja Liepājas domē.

Liepājas Būvvaldes sabiedrisko attiecību speciālists Aigars Štāls skaidro, ka tehniskajā projektā paredzētie būvdarbi ir pabeigti, taču līdz atklāšanas koncertiem, kas notiks novembrī, vēl turpināsies telpu iekārtošana, mēbeļu uzstādīšana, tehnisko iekārtu atkārtotas pārbaudes, darbinieku apmācība.

Būvniecības darbi tika veikti laika posmā no 2013. gada augusta līdz šā gada augustam. “Divos gados ir izveidota daudzfunkcionāla ēka plašizklaides pasākumiem astoņu stāvu stāvu augstumā, diviem stāviem zem virszemes līmeņa, vairāk nekā 14 600 kvadrātmetru kopplatībā. Ēkas celtniecībā izmantots dzelzsbetons, metāls, stikls, tā apgādāta ar modernām inženierkomunikācijām,” precizē Štāls.

Ēkā ir daudzfunkcionāla zāle ar 1138 un kamerzāle ar 200 sēdvietām, Liepājas simfoniskā orķestra rezidence, telpas E. Melngaiļa Liepājas mūzikas vidusskolai, dažādiem izglītības, izstāžu, kongresu u.c. sabiedriskajiem pasākumiem. Tajā iebūvēts panorāmas lifts ar skatu uz ostu.

Ēkas atvēršana plānota ar īpašu programmu divu mēnešu garumā. Tā sāksies oktobra vidū ar pirmajiem pasākumiem Eksperimentālajā un Kamerzālē, kam sekos Lielās zāles atklāšanas koncerts 6. un 7. novembrī.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. arī sanācis neveiksmīgs,projektā bija labāks

Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai pasargātu citus no tik skarba likteņa (62)Dēls sadedzināts. Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai varbūt citus pasargātu no tik skarba likteņa
Ārsta nāve Siguldas slimnīcas lifta šahtā raisījusi daudz jautājumu (2)73 gadus veca ārsta nāve Siguldas slimnīcas lifta šahtā raisījusi daudz jautājumu. Mirušā atrašanās vieta liek domāt nevis par kritienu, bet, iespējams,
Draugiem Facebook Twitter Google+