×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.5°C
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
Piektdiena, 22. jūnijs, 2018
5. decembris, 2014
Drukāt

Lielbritānijā notiesā psihiski slimu latvieti, kas dzīvu aprakusi savu bērnu (5)

Attēls - Google Street ViewAttēls - Google Street View

Parks Londonā, kur atrada jaundzimušā bērna līķi

Latvijas valstspiederīgajai par sava jaundzimušā bērna nogalināšanu Lielbritānijā noteikta piespiedu ārstēšana, vēsta britu mediji.

39 gadus vecā Elita Amantova 2012.gada augustā brīvā dabā Londonā laida pasaulē mazuli, kuru viņa nogalināja, aprokot dzīvu.

Bērna nogalināšana atklāta pēc tam, kad mazuļa mirstīgās atliekas atraka un iznēsāja apkārtnē meža dzīvnieki.

Amantovas advokāts tiesā norādīja, ka sievietei aptuveni 30 gadu vecumā Latvijā diagnosticēti akūti šizofrēniski traucējumi.

Lielbritānijā sieviete ieradusies 2008.gadā, taču viņa nonākusi organizētās noziedzības grupējuma rokās Norfolkā, kur viņa piespiesta strādāt prostitūcijā.

2012.gadā viņai izdevies aizbēgt uz Londonu, kur viņa nonākusi likumsargu uzmanības lokā, jo kāds garāmgājējs ziņoja policijai par kapsētā nakšņojošu grūtnieci.

Policisti atklāja, ka Amantova mitinās kapsētā, iztiekot no ogām un putniem atstātas maizes. Policisti mēģinājuši pārliecināt Amantovu apmeklēt ārstu un atrast piemērotāku dzīvesvietu, taču sieviete atteikusies no likumsargu piedāvātās palīdzības. Sarunā ar policistiem viņa arī noliegusi, ka būtu grūtniecības stāvoklī.

10.septembrī netālu atrastas meža dzīvnieku izvazātas mazuļa mirstīgās atliekas. Pēc tam policija aizturēja Amantovu.

Sieviete atzina, ka 2012.gada augustā vienatnē brīvā dabā laidusi pasaulē mazuli, kuru tajā pašā dienā viņa aprakusi dzīvu tuvējā parkā.

Tiesā viņai izvirzītas apsūdzības jaundzimušā nonāvēšanā. Sieviete tiesā atzina savu vainu.

“Šis ir ļoti traģisks gadījums. Ir skaidrs, ka Amantova vēl pirms bērna laišanas pasaulē bija slima. Nav šaubu, ka dzemdības viņas stāvokli pasliktināja,” sacīja prokurore Zoja Džonsone.

Londonas tiesa Amantovai piemērojusi piespiedu ārstēšanu, atzīstot, ka ārstēšanās viņai visdrīzāk būs vajadzīga visu atlikušo mūžu.

Pievienot komentāru

Komentāri (5)

  1. Tā tad apgalvojums virsrakstā ir mēlīgs, kā parasti?

  2. lai post-padomju pērkamie skribenti pieminētu vārdu “latvietis”, tad šim ātvietim ir kāds – vai nu jānosit vai jāaprok…Nožēlojami! Un pilnīgi jau iespējams, ka tā ir tikai mūsu prokrievisko “kosmopolītu propaganda…

  3. l,oti nenormala zin,a, bet personigi es nespeeju noticet ka tasieviete ir ELITA Amantova. nelegalie ukrain,i un krievi izmanto latvies’u datus lai dzivotu un stradatu Lielbritanija. Latvija nevar kluset.

  4. Lielbritānijā notiesā psihiski slimu latvieti, kas savu bērnu aprakusi dzīvu.
    Autors vairak piemerots fabrikas darbam Īrijā nevis rakstu publicesanai Latvijas avīzēs

Draugiem Facebook Twitter Google+