Mobilā versija
Brīdinājums +2.1°C
Evelīna, Mētra, Aurēlija
Svētdiena, 26. februāris, 2017
16. oktobris, 2016
Drukāt

Lielbritānijas pilsoņi regulāri interesējas par iespējām iegūt Latvijas pilsonību (1)

Foto - LETAFoto - LETA

Līdz šim Latvijas vēstniecības Konsulārā nodaļa Lielbritānijā saņēmusi vairāk nekā 40 e-pasta vēstules, kurās Lielbritānijas pilsoņi interesējas par iespējām iegūt Latvijas pilsonību.

Kā aģentūrai LETA skaidroja vēstniecībā, visvairāk informācijas pieprasījumu tika saņemts pirmajās dienās pēc notikušā referenduma par Lielbritānijas turpmāko dalību Eiropas Savienībā (ES).

Taču arī tagad vēstniecība katru nedēļu saņem no vienas līdz divām e-pasta vēstulēm šajā jautājumā. Vienlaikus vēstniecībā atgādināja, ka kompetentā institūcija Latvijā par pilsonību ir Pilsonības un migrācijas lietu pārvalde.

“Līdz ar to jautājums par konkrētu pilsonības reģistrācijas pieteikumu skaitu no Lielbritānijas pilsoņiem būtu jāadresē šai iestādei,” norādīja vēstniecībā.

LETA jau ziņoja, ka nākamajā dienā pēc Lielbritānijā notikušā referenduma par tās turpmāko dalību ES Latvijas vēstniecība saņēma vairākus pieprasījumus par pilsonības iegūšanu no britiem. To intervijā aģentūrai LETA atklāja bijušais Latvijas vēstnieks Lielbritānijā, pašreizējais vēstnieks ASV Andris Teikmanis.

Diplomāts tolaik skaidroja, ka Pilsonības likuma izmaiņas ir bijis labs stimuls, lai pievērstu uzmanību Latvijai. Īpašu uzmanību pievērš tie, kuru interese par Latviju līdz šim nebija pārāk liela.

Jau vēstīts, ka 23.jūnijā Lielbritānijā notikušajā referendumā 52% tā dalībnieku atbalstīja valsts izstāšanos no ES.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Vau, 40 cilvēki ineresējušies- tiešām vērts rakstīt 😀

Polijā traģiskā avārijā iekļuvusi kravas automašīna no Latvijas (3)Kravas automašīna no Latvijas Polijā iekļuvusi avārijā, kurā gājuši bojā trīs cilvēki, vēsta Polijas mediji. Avārija notikusi pie Dibku ciemata.
Draugiem Facebook Twitter Google+