Mobilā versija
+4.1°C
Renāte, Modrīte, Mudrīte
Pirmdiena, 24. oktobris, 2016
28. marts, 2016
Drukāt

Lieldienās jauniete guvusi traumas, lecot no šūpolēm

Foto-ShutterstockFoto-Shutterstock

Lieldienās Zemgalē kāda jauniete guvusi traumas, lecot no šūpolēm.

Cietusī 16 gadus vecā jauniete nogādāta slimnīcā pēc tam, kad šūpojusies un, lecot no šūpolēm, traumējusi kāju, informēja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Ilze Bukša.

NMPD Lieldienas aizvadīja ikdienas režīmā, proti, nebija svētkiem raksturīgu traumu un negadījumu, taču mediķu palīdzība bija vajadzīga brīžos, kad cilvēki traumas guvuši neuzmanības un nepietiekamas piesardzības dēļ, kā arī sadzīves negadījumu dēļ.

NMPD darbinieki pagājušajā diennaktī devās 1239 izsaukumos, no kuriem 195 saistīti ar traumām un negadījumiem.

Pievienot komentāru

Nosauc Latvijas turīgākās biedrības - Latvijas Futbola federācija līderosBiedrības ar vislielākajiem ieņēmumiem 2015. gadā bija Latvijas Futbola federācija (LFF), Latvijas Sarkanais Krusts (LSK) un Latvijas Olimpiskā komiteja (LOK), liecina SIA "Firmas.lv" un nacionālās informācijas aģentūras LETA izdevumā "Latvijas biznesa gada pārskats 2016" publiskotais Latvijas finansiāli turīgāko biedrību "Top 100".
Dabas saimniecību "Lielkrūzes" piemeklējusi postoša ugunsnelaime (6)Vakar plašs ugunsgrēks bija izcēlies Jaunpiebalgas pagasta ekosaimniecībā "Lielkrūzes", kur aizdegās vairākas saimniecības ēkas un viesu mājas jumts.
Draugiem Facebook Twitter Google+