×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.1°C
Jānis
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
6. februāris, 2012
Drukāt

Lielizmēra apavi. Kur tādus nopirkt? (1)

lielas-kurpes

“Man ir ļoti gara pēda. Tik lielus sieviešu apavus pie mums laukos nemaz nevar dabūt, tādēļ esmu spiesta pirkt un valkāt vīriešu kurpes un zābakus (43., reizēm pat 44. izmēru), taču arī kungu apavi lāgā neder, jo parasti ir par platiem. Kur meklēt liela izmēra kurpes sievietēm?”
Ruta M.

 

Liela izmēra apavus sievietēm laukos tiešām ir grūti atrast, Rīgā tos piedāvā vairākās tirgotavās. Plašs zābaku un kurpju piedāvājums ir specializētajā apavu veikalā “40+”, kas atrodas Ģertrūdes ielā 10/12, tālr. 67276876.

– Mūsu sortimentā ir sieviešu kurpes līdz pat 46. izmēram. Piemēram, pašlaik var iegādāties 43. izmēra Anglijā ražotas kurpes un rudens zābakus, kas paredzēti ne vien garai, bet arī platai pēdai. Vēl sadarbojamies ar divām ražotnēm Latvijā, ir apavi no Vācijas, Itālijas, Spānijas un Polijas. Esam ierīkojuši nelielu komisijas preču nodaļu, kur iespējams iegādāties kvalitatīvus apavus (vecmodīgus un ļoti novalkātus nepieņemam!) par zemāku cenu. Pārsvarā tirgojam dabīgās ādas zābakus un kurpes. Tagad sezonas apaviem (gariem un īsiem zābakiem ar vilnas oderi) līdz marta beigām ir atlaide, to cena – no Ls 45 līdz Ls 50, savukārt dabīgās ādas kurpes var nopirkt par Ls 30, Ls 40 un Ls 45. Piedāvājam iespēju veikt individuālu pasūtījumu, iepriekš piesakoties pa tālruni. Mēs sadarbojamies ar diviem meistariem, kuri prot pat ļoti problemātiskām pēdām uztaisīt ērtus un glītus apavus. Tiesa, šis pakalpojums izmaksā dārgāk nekā gatavas preces iegāde. Īsu zābaku cena varētu būt ap 70 latu, garu – aptuveni 100 latu, bet kurpju (ja sarežģīts modelis) – pāri par 50 latiem. Ar mūsu veikalā piedāvātajiem apaviem un cenu atlaidēm var iepazīties mājaslapā www.apavi40plus.lv, – stāsta liela izmēra apavu veikala “Apavi 40+” pārdevēja Gaida Pulkstene.

Garai pēdai atbilstošus apavus noteikti atradīsit arī veikalā “Somijas apavi” (Kr. Barona ielā 36, Rīgā) , kas orientējas uz lielu, ērtu un platu zābaku un kurpju tirdzniecību. Piemēram, pašlaik pārdošanā esot 44. izmēra sieviešu zābaki. Var iegriezties arī apavu veikalā “Bomond” (Tērbatas ielā 6/8, Rīgā), kas piedāvā zābakus un kurpes arī par demokrātisku cenu. Piemēram, ir 43. izmēra zābaki no sintētiska materiāla (īsie – par Ls 19, pusgarie – par Ls 30). Ja ir vēlme iegādāties ādas apavus, jāšķiras no lielākas naudas summas, piemēram, liela izmēra kurpes šajā veikalā maksā aptuveni 40 latu.

Atsevišķs stends ar liela izmēra apaviem ir arī apavu veikala “NS King” filiālēs tirdzniecības centros “Spice”, “Alfa”, “Domina”, “Dole” un “Galerija centrs”. Tāpat tos var meklēt apavu veikalā “Walking”.

Ja ir pieejams internets, liela izmēra kurpes un zābakus var iegādāties internetveikalos, piemēram, www.ebay.co.uk un citos. Lētākos 43. izmēra zābakus tur piedāvā par piecām mārciņām.

 

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Lielo izmēru apavu veikals “Apavi 40+” jau 5 gadus atrodas Kr. Valdemāra 38 (ieeja no Ģertrūdes ielas)

Draugiem Facebook Twitter Google+