Lietainā Minska gavilē 0

Hokeja faniem pasaules čempionāta pirmajās dienās nav paveicies ar laika apstākļiem – tie ir mainīgi, bieži līst. Pirmdiena bijusi ļoti slapja. Bet Minska gavilē – Baltkrievijas hokeja izlase izcīnījusi otro uzvaru, ar 4:3 dramatiskā spēlē pieveicot pasaules vicečempionus šveiciešus.

Skabejeva ārdās: Krievijas propagandisti sašutuši par Trampa rīcību saistībā ar Ukrainu 5
Numeroloģija un skaitļu maģija: kā jūsu tālruņa numurs ietekmē jūsu likteni un kad to mainīt? 31
Linda Tunte: “Es dzeru, lamājos, gāžu politiķus un eju prom no darba”

Spēles gaita bija kā šūpoles – vispirms priekšā baltkrievi 1:0, tad šveicieši 2:1 un 3:2. Tomēr pēdējais vārds trešajā periodā piederēja mājiniekiem – vispirms Mihails Grabovskis kā tenisists nosargāja ripu uzbrukuma zonā un sagādāja golu Sergejam Kosticinam, bet divas minūtes pirms mača beigām ar perfektu piespēli Sergejs izvirza vienatnē pret vārtsargu Grabovski, kurš nekļūdās – 4:3.

Baltkrievija čempionātu sāka ar 1:6 pret ASV, bet spēja savākties un tagad ir uz pareizā ceļa, kas ved uz ceturtdaļfinālu. Līdz tam gan vēl četras pieturas, no kurām pēdējā sauksies – Latvija.  Savukārt, Šveicei trīs zaudējumi trijās spēlēs. Smagi. Un tabula neierasta – pēdējās divās vietās Šveice un Somija.