×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.5°C
Vilis, Vilhelms
Pirmdiena, 28. maijs, 2018
20. decembris, 2016
Drukāt

Līķi atrada draugs: Latgalē līdz nāvei piekauj vīrieti (2)

Foto - Shutterstock.comFoto - Shutterstock.com

Pagājušajā nedēļā policija saņēma informāciju no kāda Zilupes novada Pasienes pagasta iedzīvotāja, kurš, atgriežoties dzīvesvietā, dzīvojamajā istabā atrada sava 1957.gadā dzimuša drauga līķi ar redzamiem miesas bojājumiem. Saistībā ar notikušo uzreiz tika uzsākts kriminālprocess.

Pēc policijas rīcībā esošās informācijas, kamēr dzīvokļa īpašnieks atradās ārpus mājām, viņa ciemiņš tika smagi piekauts, un no gūtajām vairākām galvas traumām mira notikuma vietā.

Tajā pašā dienā tika noskaidrotas iespējamās vainīgās personas, un par tīšu smagu miesas bojājumu nodarīšanu, kuru rezultātā iestājās cietušā nāve, “uz karstām pēdām” aizturēti divi cilvēki.

Viens no viņiem – 1970.gadā dzimušais vīrietis ir agrāk vairākkārt tiesāts par noziedzīgu nodarījumu izdarīšanu, kas saitīti ar vardarbību, un pašlaik ir apcietināts. Savukārt otram – 1977.gadā dzimušajam vīrietim ir piemērots drošības līdzeklis, kas nav saistīts ar brīvības atņemšanu.

Krimināllikuma 125.panta 3.daļā par tīša smaga miesas bojājuma nodarīšanu, kas vainīgā neuzmanības dēļ bijis par iemeslu cietušā nāvei, vai par tīša smaga miesas bojājuma nodarīšanu, ja to izdarījusi organizēta grupa, paredzētais sods ir brīvības atņemšana uz laiku no trim līdz piecpadsmit gadiem, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas, un probācijas uzraudzība uz laiku līdz trim gadiem vai bez tās.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Krievu kultūra, diemžēl, ir izplatītāka Latgalē nekā citos Latvijas novados.

  2. Atkal Latgalē! Jūs,žurnālisti,vietu nosaukumus tikai rakstus drukājot noskaidrojat,bet virsrakstus rakstot esat pilnīgā neizpratnē,kurā pilsētā,ciemā un jums pastāv tikai kaut kāda mistiska vieta Latgale ,kaut kur austrumos,kur notiek visādas šausmu lietas????

Draugiem Facebook Twitter Google+