×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.1°C
Bernhards, Boriss, Rojs
Pirmdiena, 20. augusts, 2018
25. janvāris, 2015
Drukāt

“Līvu akvaparks”: Jūrmalas domei jārīko “Jaunajam vilnim” līdzvērtīga mēroga pasākumi (4)

Foto-LETAFoto-LETA

Konkursa "Jaunais vilnis 2014" plakāts pie Dzintaru koncertzāles.

Lai veicinātu tūristu piesaisti Jūrmalai, pilsētas domei ir jānodrošina “Jaunajam vilnim” līdzvērtīga mēroga pasākumu norise, aģentūrai BNS sacīja daudzfunkcionālā ūdens atrakciju kompleksa “Līvu akvaparks” izpilddirektore Velta Lasmane.

“Ņemot vērā pašlaik esošo pilsētas infrastruktūru, acīmredzot vairāk ir jādomā par populāru masu pasākumu piesaisti, kas vismaz uz pāris mēnešiem piesaistītu zināmu tūristu daļu. Jādomā ir šādā virzienā – ja tādi populāri masu pasākumi [kā “Jaunais vilnis”] aiziet, jānoorganizē tādi paši līdzīga mēroga [pasākumi], lai piesaistītu tūristus,” sacīja Lasmane, piebilstot, ka gada laikā tūristi no Krievijas aizņem vidēji piektdaļu “Līvu akvaparka” kopējo apmeklētāju skaita, taču vasarā un Jaunajā gadā Krievijas tūristu īpatsvars ir lielāks.

Viņa arī minēja, ka Jūrmalas domei ir jāsabalansē uzņēmēju intereses – tūristu piesaisti – ar Jūrmalas iedzīvotāju interesēm – vēlmi pēc miera. “Domi ievēl iedzīvotāji, un domei, protams, ir jāstrādā iedzīvotāju labā. Nenoliedzami daudzos vides jautājumos tūristu un iedzīvotāju intereses sakrīt. Taču, lai attīstītu tūrismu, uz visu vajag skatīties mazliet no cita skatu punkta un pieņemt lēmumus, ņemot vērā tūrisma piesaistes jomu. Pašvaldība it kā cenšas to darīt – strādāt arī tūristu piesaistes jomā, bet līdz šim, manuprāt, vairāk tika strādāts vēlētāju virzienā,” sacīja “Līvu akvaparka” izpilddirektore.

Tāpat Lasmane pauda, ka valstij būtu jāizstrādā atsevišķa programma Jūrmalas pilsētas attīstībai. “Ņemot vērā to, ka Jūrmala kopš sen seniem laikiem un arī tagad ir viena no mūsu valsts konkurences priekšrocībām, to vajag attīstīt. Es uzskatu, ka ir jāizstrādā atsevišķa programma tādas konkurences priekšrocības kā Jūrmala attīstībai un valstij tas ir finansiāli jāatbalsta,” viņa teica.

“Līvu akvaparka” izpilddirektore arī atzīmēja, ka tieši neattīstītu pilsētas transporta, novecojušu viesmīlības, izklaides, lietišķā tūrisma un vides infrastruktūru savos atteikumos ieguldījumiem kā kavēkli min starptautiskie investori.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. vai tiešām līdzvērtīgs?

  2. Domei ir jaasakaarto pilseetvidei nevis jaaorganizee pasaakumi… Izklaides pasaakumi ir jaariiko Lasmanes k-dzei!!! Un Jaunajam Vilnim ar to nav nekaada sakara!

  3. kundziit, juusu cenas ir neadekvaati augstas ,Peernavaa daudz interesantaakas atracijas par daudz zemaaku cenu,

  4. vēl atceros tos laikus ,kad varēja pludmalē atpūsties arī Dzintaros un Majoros ,pludmales tīrīja,tualetes nelika pludmales vidū,smirdošu aļģu nebija,no t.s.kafejnīcām šasliku smārda nebija -tagad ,lai pāris stundu pabūtu pie jūras -dārgi jāmaksā un tālu jābrauc

Draugiem Facebook Twitter Google+