Apbrīno

“Lord of the Dance” atgriežas ar bīstamām spēlēm 16

Publicitātes foto

Pasaulslavenais Maikla Fletlija deju šovs “Lord of the Dance” svin 20 gadu jubileju un 10. novembrī “Arēnā Rīga” atgriežas Latvijā ar programmu “Bīstamās spēles”. Iespaidīgajā priekšnesumā apvienotas visas labākās “Lord of the Dance” tradīcijas, neatkārtojamā horeogrāfija, iespaidīga mūzika, krāšņi kostīmi un novatoriskās tehnoloģijas.

Šova pirmizrāde ar pārsteidzošiem panākumiem notika Londonā, pēc kuras sekoja pasaules turneja. Dejotāji 18 mēnešu laikā ar programmu “Bīstamās spēles” viesojās 15 valstīs ar vairāk nekā 200 priekšnesumiem.

Programmā “Bīstamajās spēlēs” izmantota Holo-Gauze tehnoloģija – hologrāfiskās projekcijas uz ekrāniem. Šovā piedalīsies 40 vistalantīgākie īru dejotāji, tajā skaitā: Džeimss Kīgans, Morgans Komērs un Metjū Smits. Tradicionālo stāstu par labā un ļaunā cīņu viņi izdejos, skanot mūzikai, ko īpaši šim iestudējumam sacerējis komponists Džerards Fahī. “Esmu sajūsmā par šovā iesaistīto dejotāju neticamajām spējām un talantu,” teic M. Fletlijs.

“Lord of the Dance” šova veidotājs M. Fletlijs ir pasaulslavenais horeogrāfs, atzītais “dejas karalis” un “Ginesa rekordu grāmatas” rekorda īpašnieks, kā visātrākais stepa dejotājs pasaulē. Viņa māksla uz visiem laikiem mainījusi dejas, īpaši īru dejas pasauli. M. Fletija šovi jau vairāk nekā divus gadu desmitus dāvina neaizmirstamās emocijas skatītājiem visā pasaulē.

Kopš 1996. gada vasaras, kad notika “Lord of the Dance” pasaules pirmizrāde, dejotāju priekšnesumu redzējuši un patiesi apbrīnojuši 100 miljonu skatītāju visā pasaulē, padarot to par visvairāk pārdoto izrādi, kāda jebkad bijusi izklaides pasākumu vēsturē. Viena no šo fenomenālo panākumu atslēgām ir “Lord of the Dance” spēja uzrunāt ikvienu skatītāju, padarot mazsvarīgas vecuma, dzimuma, sociālās piederības atšķirības un pastāstot īru folklorā balstītu stāstu par mūžīgo cīņu starp labo un ļauno universālajā dejas un mūzikas valodā. Dejotāju priekšnesumu atzinīgi novērtējuši gan vairāku karaļnamu pārstāvji, gan valstu prezidenti, un it visur viņu uzstāšanās uzņemta ar apbrīnu un ovācijām.

 

10. XI 19.30 “Arēna Rīga”

Biļetes “Biļešu servisa” kasēs, www.bilesuserviss.lv

Cena: EUR 30,60 – 100,60


LA.lv