Mobilā versija
+3.9°C
Lilita, Irita, Ita
Trešdiena, 26. oktobris, 2016
2. jūnijs, 2015
Drukāt

LRA nav vērtējusi, par ko balsot, ja Bondars izkrīt prezidenta velēšanu pirmajā kārtā (5)

Foto - Karīna MiezājaFoto - Karīna Miezāja

Latvijas Reģionu apvienība (LRA) vēl nav vērtējusi, kā rīkoties, par ko balsot, ja tās virzītais kandidāts Mārtiņš Bondars izkritīs Valsts prezidenta vēlēšanu pirmajā kārtā.

Intervijā Latvijas Televīzijas raidījumam “Rīta Panorāma” viņš norādīja, ka šādu scenāriju LRA vēl nav izvērtējusi.

Bondars pauda, ka viņam pašam esot lielas izredzes tikt ievēlētam prezidenta amatā, savukārt uz jautājumu, vai ir pārliecība, ka par viņa kandidatūru balsos visi LRA Saeimas deputāti, atbildēja: “Es ceru ka tā notiks, taču neesmu tik naivs, lai domātu, ka zināšu, kā kurš ir balsojis aizklātā balsošanā.”

Valsts prezidenta vēlēšanas paredzētas Saeimas ārkārtas sēdē 3.jūnijā.

Pievienot komentāru

Komentāri (5)

  1. Var jau to Levitu, bet Bondars ir smukāks.

  2. Bondars ir tikai kārtējais karjerists, bet tādēļ arī neder par prezidentu! Viņam interesē tikai nauda un par cilvēkiem un valsti, ir tikai nospļauties! Pārāk augstprātīgs priekš prezidenta amata!

  3. Relax, glumais narciss, relax…

  4. Šorīt LNT 900 sek. viens mācītājs perfekti lika manīt, ka bēdīigi ir ar cilvēkiem, kam “iekšā ir, bet ārā nenāk, bet vēl sliktāk [kā Bondaram], ja iekšā nekā nav, bet ārā nāk”.
    Tāds narciss un tik primitīvs populists Latvijā ilgi nav redzēts.
    Dievs, sargi Latviju no tādiem bondariem!

Gerčikovs pateicīgs pircējiem par "Dzintara" glābšanu: būtiski pieauguši pārdošanas apjomi (30)"Esam ļoti pateicīgi cilvēkiem par atsaucību," tā pēc ažiotāžas veikalos, pērkot a/s "Dzintars" produkciju, atzīst uzņēmuma valdes priekšsēdētājs un lielākais līdzīpašnieks Iļja Gerčikovs.
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (25)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+