Latvijā
Politika

LRA oficiāli prezidenta amatam virza Mārtiņu Bondaru10

Foto – Timurs Subhankulovs

Saeimas opozīcijā strādājošās Latvijas Reģionu apvienības (LRA) augstākā lēmējinstitūcija – Pārstāvju sapulce – ceturtdien nolēmusi Valsts prezidenta amatam oficiāli izvirzīt apvienības valdes priekšsēdētāju un 12. Saeimas deputātu Mārtiņu Bondaru, informē LRA.

“Mēs esam uzklausījuši visu LRA sastāvā ietilpstošo politisko partiju, organizāciju un nodaļu viedokļus un līdz ar to varam ar pilnu atbildību Latvijas Valsts prezidenta amatam nominēt Mārtiņu Bondaru,” paziņojumā medijiem norāda LRA, piebilstot, ka Bondars ir saņēmis visu LRA veidojošo spēku nedalītu atbalstu.

“Apspriežot prezidenta kandidāta izvirzīšanas jautājumu, tika nopietni analizēts – kādu prezidenta kandidātu sagaida Latvijas cilvēki? Un mūsu stingrā pārliecība ir, ka tāds kandidāts ir Martiņš Bondars,” uzsver LRA Pārstāvju sapulces priekšsēdētājs Andrejs Ence.

Saistītie raksti

Jau vēstīts, ka šogad beidzas pašreizējā Valsts prezidenta Andra Bērziņa pilnvaras prezidenta amatā. Bērziņš vēl nav paziņojis, vai kandidēs uz otro termiņu, taču atbalstu viņa kandidatūrai jau paudusi pozīcijā esošā Zaļo un zemnieku savienība. Pārējie Saeimā pārstāvētie politiskie spēki nav pauduši vienprātīgu atbalstu konkrētam pārstāvim.

Koalīcija gan paudusi vēlmi vienoties par vienu pretendentu Valsts prezidenta amatam. Ceturtdien koalīcijas partijas vienojušās, ka jautājumā par koalīcijas kopīgā Valsts prezidenta amata kandidāta izraudzīšanos notiks diskusijas ar sabiedriskajām organizācijām.

LA.lv