×
Mobilā versija
Brīdinājums +27.9°C
Emīls, Egita, Monvīds
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
16. augusts, 2015
Drukāt

LTV raidījumu “Saknes debesīs” vadīs Mārtiņš Staķis (6)

Foto- LETAFoto- LETA

Mārtiņš Staķis

Latvijas Televīzija (LTV) 16.augustā pēc vasaras pārtraukuma atsāksies raidījums par reliģijas un ētikas jautājumiem “Saknes debesīs”, un jaunajā sezonā to vadīs Mārtiņš Staķis, aģentūru BNS informēja raidījuma pārstāvis Ivars Kupcis.

Viņš norādīja, ka Staķis ir bijis vairāku kafejnīcu īpašnieks, viņš ir viens no kora “Pa Saulei” dibinātājiem un dalībniekiem, nesen kļuvis arī par Studentu bataljona Zemessargu. Jau vairāk kā 10 gadus Staķis ir Rīgas Vecās Ģertrūdes luterāņu draudzes loceklis.

“Raidījums turpinās rādīt to, kam tic cilvēki Latvijā šodien, izaicinot ikvienu skatītāju pajautāt sev – kas ir tas, kam ticu es? Raidījums pēta garīgo, reliģisko un ētisko dimensiju Latvijas sabiedrībā, iedziļinās ticības ikdienas izpausmēs un reliģisko konfesiju tradīcijās, palielinot sabiedrības izpratni par tām un cieņu pret Latvijas reliģisko daudzveidību,” tā Kupcis.

Raidījumu veido producentu grupa “HansaMedia”, tā producente – Gundega Tabaka. Raidījuma režisore – Daina Rašenbauma, redaktore – Sendija Burka-Šaicanova.

Pievienot komentāru

Komentāri (6)

  1. Man žēl, ka raidījumu “Vertikāle” tika nomainīts pret “Saknes debesīs”. Tur nav nekādas saistības ar Debesīm, bet ar horizontu.

  2. Priecājos par raidījuma vadītāju – reāli domājošu cilvēku!
    Viņš pārstāv Illy zīmolu.
    Kaut vairāk tādu cilvēku būtu televīzijā!

  3. ATKAL viens netīrīgs cilvēks televīzijā vairāk!!! 99% vīriešu televīzijā ir ar ļoti nesakoptu ārieni – BĀRDAINI RUKŠI, kuriem sev nav laika… MODE NU GAN TĀ NAV, BET TAS IR TOTĀLS NEVĪŽĪGUMS!!! VISPĀR NOSKŪTĀS GALVAS UN BĀRDAS RUGĀJIEM NOKLĀTIE ĢĪMJI IR NONSENSS!!! Manis pēc viņš var būt gudrs savā būtībā, BET ruksis IR īstenībā… BĀRDA UN SEJA IR JĀKOPJ IT ĪPAŠI RAIDĪJUMA VADĪTĀJIEM!!???? PALDIES TIEM JAUKAJIEM VĪRIEŠIEM TELEVĪZIJĀ, KUR PRIEKS VIŅUS DZIRDĒT UN REDZĒT!!! PALDIES JUMS, SEVI CIENOŠIE!!! DIEMŽĒL JAUNĪBA PAIET ĻOTI ĀTRI….NEIZMANTOT BŪTU GRĒKS!!! Tādas nu ir manas domas!!!

    • Pa Mārtiņu tīrīgāku cilvēku nevaru pat iedomāties. Trakums, Tev tiešām traki ar to galvu. Brīnišķīgs vīrietis un kolosāls cilvēks ir Mārtiņš. Tādu vēl pameklēt!!!Personīgi pazīstu Mārtiņu un priecājos par viņu un vienmēr ir patīkami viņu satikt. Man jau labu laiku riebjas, ka komentāri Latvijā ir priekš tam, lai nepatiesi aprunātu cilvēku. Kam mums tas vajadzīgs? Medijos negācijas, komentāros nepatiesi apmelojumi, cik tālu vēl var iet? Gribas palasīt un paskatīt ko jauku un informatīvi piepildītu…kam vajadzīgi šie komentāri, kas ļauj izgāzt žulti slimiem cilvēkiem? Vai uz tiem balstās 21.gs. mediji…lapu adminstratoriem delete podziņa jāparāda?

Draugiem Facebook Twitter Google+