Horoskopi un mistika
Horoskopi

Lūgšanas piepildīsies! Horoskops 21. septembrim0

Labvēlīga diena sakaru veidošanai, senu kontaktu nostiprināšanai un jaunu pazīšanos nodibināšanai. Tikai kopā ar tuviniekiem un draugiem tu spēsi īstenot daudzas interesantas idejas. Tavs līdzsvarotais noskaņojums būs miera un saskaņas ķīla mājās. Piemērots brīdis saskarsmei ar domubiedriem, radošas tikšanās.

Auns

Aunu veselība būs laba. Daudzi šodien būs dzīvespriecīgi, aktīvi pastiprināsies viņu seksuālais potenciāls. Ieteicams pievērst uzmanību ārējam izskatam. Labvēlīgs frizētavas, kosmētiskā salona, solārija apmeklējums. Rezultātā tu radīsi žilbinošu iespaidu uz apkārtējiem.

Vērsis

Velti laiku atpūtai kopā ar tuviniekiem. Tavs līdzsvarotais, mierpilnais noskaņojums būs miera un saskaņas ķīla mājās. Neaizmirsti saviem mīļajiem veltīt siltus vārdus – viņiem tavs atbalsts ir ļoti svarīgs.

Dvīņi

Iespējamas nopietnas domstarpības un konflikti ģimenē. Nelabvēļiem var izdoties panākt savu. Īpaša uzmanība ir jāvelta veselībai, tāpēc ieteicama mierīga atpūta vienatnē.

Vēzis

Vēžu ģimenēs var izcelties ķīviņi saistībā ar rūpēm par tāliem radiniekiem un mantojuma dalīšanu. Lai neprovocētu konfliktus, uzmanīgāk jāieklausās tuviniekos un mīļotajā cilvēkā. Vēl jo vairāk tāpēc, ka tas no tevis neprasa lielus upurus.

Lauva

No rīta tu būsi sliktā noskaņojumā, jo liksies, visi tev ir parādā un pret tevi slikti izturas. Tomēr dienas gaitā pārliecināsies, ka apkārtējie ne tikai izmanto tevi, bet arī būtiski atbalsta. Par šo tēmu ieteicams apspriesties ar ietekmīgiem un autoritatīviem paziņām vai radiniekiem: kāds no viņiem piedāvās negaidītu, bet perspektīvu nodarbošanos.

Jaunava

Šī ir viena no dienām, kad tavas lūgšanas piepildīsies. Veic mājokļa ģenerāltīrīšanu, lai uzlabotu tā enerģētiku. Šodien iespējama saslimšana vai traumas gūšana. Ieteicams pasniegt žēlastības dāvanas, it īpaši, ja tev to lūdz.

Svari

Visās jomās iespējama pārmērīga rosība. Tavu atpūtu iztraucēs neplānoti braucieni vai neparedzēti jauni uzdevumi. Neatsakies no netāliem ceļojumiem un tikšanās ar seniem paziņām.

Skorpions

Labvēlīga diena sakaru veidošanai, senu kontaktu nostiprināšanai un jaunu pazīšanos nodibināšanai. Nostiprini esošos sakarus. Tikai kopā ar tuviniekiem un draugiem tu spēsi īstenot daudzas interesantas idejas.

Strēlnieks

Diena kopumā labvēlīga. Pastiprināsies aura, un radoši, garīgi cilvēki varēs efektīvi parādīt savus talantus un īstenot maksimāli daudz ieceru. Tev nekad nevajag pārstāt sapņot un lolot vēlmes.

Mežāzis

Diena simbolizē ilūzijas mīlestībā. Nebūvē ilūzijas, negaidi no mīlestības kaut ko īpašu. Ja tavas gaidas neattaisnosies, tava sirds būs salauzta. Ja tu pieradīsi pie cilvēka, kas principā tevi apmierinās, attiecības galu galā varēs izveidoties visnotaļ labvēlīgi.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Šodien liela loma Ūdensvīru dzīvē būs tuviniekiem – viņi palīdzēs atrisināt daudzas problēmas. Izrādīsies, ka iepriekš tu nenovērtēji viņu ietekmīgumu un sakarus. Nav izslēgts, ka parādīsies radinieki, par kuriem labākajā gadījumā būsi tikai dzirdējis. Tava misija šodien būs dzimtas apvienotājs un sargātājs.

Zivis

Iespējamas interesantas tikšanās un iepazīšanās, mākslas priekšmetu un veclaicīgu lietu iegāde. Piemērots brīdis saskarsmei ar domubiedriem, radošas tikšanās. Šī ir viena no labākajām šāgada dienām, lai stātos laulībā. Padari savas attiecības ar cilvēkiem dziļākas, palīdzi citiem atrast sevī labo un potenciālās spējas.

LA.lv