Horoskopi un mistika
Horoskopi

Mācēsi paraudzīties uz lietām plašāk! Horoskopi 15.jūnijam0

Foto: Alexandr Belous/Shutterstock

Dienas noskaņa

Svarīgus pasākumus, it īpaši tādus, kas attiecas uz svētkiem, labdarību un romantisku tikšanos ieteicams pārcelt uz dienas otro pusi. Vakara stundās pieaugs enerģija, ticība un spēja sapņot. Izdosies plašāk paraudzīties uz lietām un izdarīt pareizās izvēles. Vakara un vēlajās stundās var doties ciemos, sagaidīt viesus, ļauties vaļaspriekiem un pavadīt laiku sabiedriskās vietās.

Auns

Šī diena simbolizē melus, ilūzijas un māņus, kā arī veltas cerības. Iespējams, ka tev gribēsies aizbēgt no savām problēmām, tomēr tev jāapzinās, ka bēgot no tām, tu tās nerisini.

Vērsis

Diena būs neproduktīva. Daudzus Vēršus gaida “tukšas” runas, emocionāla nestabilitāte un grūtības saskarsmē ar savu partneri. Nepieņem svarīgus lēmumus šodien un neparaksti nekādus dokumentus.

Dvīņi

Šodien tu ļoti tieksies pēc ietekmes sfēras. Planētu novietojums ļaus tev realizēt tavus plānus. Ja tu pārlieku neaizsapņosies, varēsi šodien padarīt gana daudz.

Vēzis

Galvenie šīs dienas notikumi var būt saistīti ar dabu. Iespējami finansiāli tēriņi, citas rūpes un emocionāla pārpūle. Negaidītas problēmas prasīs aktīvu tavu rīcību. Izvairies no nesaprotamiem konfliktiem un neiesaisties strīdos.

Lauva

Iespējamas situācijas, kurām būs grūti izsekot un koncentrēties. Taču parādīsies iespēja atrisināt sarežģītus jautājumus partnerattiecībās.

Jaunava

Nav izslēgts, ka ievērojami pieaugs tavas organizatoriskās spējas, kas var palīdzēt tev sasniegt arī labāku finansiālo stāvokli. Nebaidies uzņemties atbildību un izrādīt iniciatīvu.

Svari

Daudzi Svari šodien mācēs rīkoties efektīvi, turklāt vienlaicīgi vairākās frontēs. Darbīga, efektīva un daudzsološa diena.

Skorpions

Pateicoties dažādām iespējām šodien Skorpions varēs tikt galā ar parādiem (kā materiālajiem, tā enerģētiskajiem). Tas arī pašu Skorpioni enerģētiski uzlādēs.

Strēlnieks

Pārmaiņas, kas notiek šajā laikā sabiedrībā, ietekmēs arī tevi. Taču otrajā dienas pusē daudzi sajutīs enerģijas pieaugumu un rīkosies. Šodien tu vari izdarīt daudz – arī tās lietas, ko biji atlicis uz vēlāku laiku.

Mežāzis

Mežāži var ļoti veiksmīgi kompensēt enerģijas trūkumu darot lietas, kas patīk vai vienkārši veltījot savu laiku atpūtai.

Ūdensvīrs

Šo dienu var veiksmīgi izmantot dažādos darījumos, pārrunās, pasākumos, kā arī tiekoties ar dažādiem cilvēkiem.

Zivis

Zvaigžņu stāvoklis šodien Zivīm dāvās enerģisku un modru noskaņojumu. Labs laiks, lai nodarbotos ar sportu, dažādām citām fiziskajām aktivitātēm vai pavadītu laiku brīvā dabā. Šī diena ir piemērota arī piknikiem un tuviem ceļojumiem.

LA.lv
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
3 horoskopa zīmju pārstāvji ar ļoti “smagu” enerģētiku: viņi var izpostīt pat sev tuvo cilvēku dzīves
3 dienas
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Rūpējies par attiecībām ar līdzcilvēkiem! Horoskopi 16.jūlijam
3 dienas
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Pieskaņojies dabas ritmam! Veiksmes kalendārs no 15. līdz 21. jūlijam
4 dienas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

ZD
Zigfrīds Dzedulis
Latvijā
Viens vedējs, lielāka cena. Maksa par atkritumu izvešanu var celties
18 minūtes
LA
LA.LV
Latvijā
Vides dienests sniedz paziņojumu par Baldonē atrastajām mucām
1 stunda
LA
LA.LV
Sports
Kā var tā neveikties? Ontužāns savā debijā slavenajā “Bayern” guvis smagu traumu 1
1 stunda
MA
Māris Antonevičs
Latvijā
Māris Antonevičs: Priekšnieks aizmirsis solījumu? Versijas par JKP reakciju
4 stundas
LA
LA.LV
Latvijā
VARAM atklās pašvaldību reformas zvanu centru
2 stundas