×
Mobilā versija
+13.9°C
Jurģis, Juris, Georgs
Pirmdiena, 23. aprīlis, 2018
20. februāris, 2012
Drukāt

“Mad Show Boys” apsver iespēju vērsties tiesā par apmelošanu

madshowboys

Eirovīzijas dalībnieki apvienība “Mad Show Boys” apšaubījusi balsojuma patiesumu Nacionālās atlases finālā un apsver iespēju vērsties tiesā pret cilvēku, kas, iespējams, viņu izpildīto dziesmu nosaucis par plaģiātu.

Muzikālās apvienības pārstāvis Garijs Poļskis aģentūru BNS informēja, ka ir vērsies pie Latvijas Televīzijas ģenerāldirektora Edgara Kota, lūdzot informāciju par vairākiem jautājumiem.

Poļskis vēstulē Latvijas Televīzijas vadībai norāda, ka pēc žūrijas zemajiem vērtējumiem varot noprast, ka priekšnesumam ir kaut kādas problēmas. Pēc sarunas ar diviem žūrijas pārstāvjiem noskaidrojies, ka žūrijai tikusi izplatīta informācija, ka dziesmas “Music Thief” uzvaras gadījumā Latvijai draudētu tiesas prāva par autortiesību pārkāpumiem, tāpēc, lai saglabātu valsts reputāciju, dziesma jāvērtē ar zemu atzīmi.

“Dziesma “Music Thief” ir mans garadarbs: gan muzikālā, gan tekstuālā ziņā, gan skatuviskā izpildījuma ziņā. Gadījumā, ja melīgās informācijas izplatītājs būs saistīts ar kādu no izpildītājiem vai pārstāvjiem, mēs pieprasām pārskatīt konkursa uzvarētāju,” vēstulē uzsver Poļskis.

Viņš arī uzskata, ka žūrijā nevarēja darboties “SWH” valdes priekšsēdētājs Jānis Šipkēvics, jo šajā radio strādā Juris Millers, kas ir vienas finālistes – dziedātājas Elizabetes – producents.

Poļskis Latvijas Televīzijai arī lūdz sniegt informāciju, kas apliecina SMS balsojuma autentiskumu un patiesumu, “jo vizuāli balsojuma izmaiņas balsošanas pēdējās minūtēs bija neticami lielas, kas varētu liecināt par varbūtēju kļūdu”.

Iepriekš bukmeikeru vērtējumā “Mad Show Boys” bija lielākās izredzes uzvarēt.Informācija portālā “eirodziesma.lv” liecina, ka žūrija pēc desmit finālistu noklausīšanās viņus ierindoja devītajā vietā, bet pēc skatītāju balsojuma viņi bija pirmajā vietā.

Tādējādi “Mad Show Boys” iekļuva superfinālā. Uzvaru tajā viņi neguva, bet palika trešajā vietā. Žūrija viņiem deva trešo vietu, bet skatītāji par viņiem balsoja 4218 reižu. Uzvarētājai Anmary žūrija deva otro vietu, bet skatītāji nobalsoja 4645 reižu.

Latvijas pārstāvis starptautiskajā Eirovīzijā tika noteikts skatītāju un žūrijas kopvērtējumā. Skatītāji varēja balsot gan telefoniski, gan īsziņu veidā.

{source}
<iframe width=”560″ height=”315″ src=”http://www.youtube.com/embed/KO4YYbg6IIs” frameborder=”0″ allowfullscreen></iframe>
{/source}

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+