×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.7°C
Vilis, Vilhelms
Pirmdiena, 28. maijs, 2018
10. janvāris, 2014
Drukāt

“Mad Show Boys” puiši šogad Eirovīzijā dziedās par mīlestību

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Latvijas Eirovīzijas Nacionālajā atlasē atgriežas 2012. gada Eirodziesmā strauju popularitāti guvušie mūziķi no grupas “Mad Show Boys”. Šogad Eirovīzijas 2. pusfinālā 2. februārī viņi izpildīs dziesmu par mīlestību „I need a soul-twin”.

Grupas “operas balss” Andris Lapiņš stāsta, ka ja 2012. gadā puiši ar humoru dziedāja par mūzikas zagšanu, tad šogad dziesmā „I need a soul-twin” galvenā tēma ir mīlestība. “Tik tiešām katrs no mums meklē dvēseles dvīņubrāli – ne tikai pirmajā randiņā vai veidojot ģimeni, bet arī darbavietā un politikā. Varbūt tieši tāpēc, ka īstu dvēseles dvīņubrāļu ir tik maz, mēs uz ielām tik maz smaidām? To, cik grūti atrast īsto un vienīgo premjerministru, mēs taču pašlaik redzam arī uz politiskās skatuves,” smaidot nosaka labi pazīstamais komisko repertuāru operdziedātājs Andris Lapiņš, kas atkal pievienojies krāšņajai grupai.

2012. gada Latvijas Eirovīzijā “Mad Show Boys”, kas toreiz izpildīja Music Thief, kurā neizpalika arī spilgti šova elementi, savā pusfinālā izcīnīja pārliecinošu pirmo vietu.

Tomēr lai gan daudzi bukmeikeru kantori grupai pirms LR fināla paredzēja uzvaru un došanos uz Lielo Eirovīziju konkursu, kas 2012. gadā notika Baku, Lielajā superfinālā, jautrie zēni, kā viņus toreiz daudzi dēvēja, ierindojās 3. vietā, piekāpjoties Samantai Tīnai un Anmary.

Pa šo laiku grupa nav izjukusi un turpinājusi iesaistīties dažādos projektos. “Mad Show Boys” līderis Garijs Poļskis ir uzrakstījis daudz jaunas dziesmas, taps arī jauns albūms.

Grupā mainījies vadošais solists – par līdervokālu kļuvis Mārtiņš Kits (viņš 2012. gada konkursā iejutās Eltona Džona tēlā), kas stājies Aleksandra Veselova vietā.

Kā jau tradicionāli pieņemts dažās “Mad Show Boys” melodijās, dziesmā būs arī operas fragmenta iestarpinājums. Kā stāsta Andris Lapiņš, puiši arī šogad gatavo šovu, kuru “Mad Show Boys” palīdz veidot pazīstamais horeogrāfs Agris Daņeļevičs. Arī šogad grupā būs Midis, kas daudziem zināms no citiem mūzikas projektiem un ceļotājs Jānis Vaišļa – viņš tālajā 2008. gadā kopā ar grupu “Pirates of the Sea”iekļuva lielajā finālā.

“Mad Show Boys” puiši nesūdzas par humora izjūtu, tāpēc sola sagādāt uz skatuves jautru un kaislīgu šovu. Kā parasti, šova laikā ir gaidāmi dažādi pārsteigumi.

Runājot par interneta avotos izskanējušajiem pārmetumiem, ka it kā mūzikas zagļi būtu piesavinājušies kādas notis no citas dziesmas, Garijs Poļskis saka: “Ir norādes par kādu līdzību starp aranžējumiem dziesmai “I Need a Soul Twin” un Laura Reinika hītam “Banjo Laura”, kas 2011. gadā ieguva 2. vietu Eirovīzijas nacionālajā atlasē. Un šeit nav nekādu pārsteigumu – “Banjo Laura” aranžējumu izdomāja un ierakstīja grupa “Mad Show Boys”, konkrēti – Aldis Zaļūksnis jeb Midis.” G. Poļskis saka, ka uz jautājumu, kāpēc Midis nolēmis mazliet pats sevi paplaģiātēt, Midis atbildot godīgi:

“Vienkārši 2011. gadā man kāds nesamaksāja. Tāpēc man ir pilnas tiesības lietot Lauras aranžējumu savai grupai. Bet melodija un vārdi mūsu dziesmai ir pavisam citi.”

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+