Mobilā versija
+2.1°C
Eiženija, Ženija
Svētdiena, 26. marts, 2017
7. augusts, 2015
Drukāt

Magoni aizstāv advokāts Alvis Marga (2)

Foto - LETAFoto - LETA

Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) aizturēto un no darba atbrīvoto uzņēmuma “Latvijas Dzelzceļš” (LDz) vadītāju aizstāv advokātu biroja “Bērziņš, Marga un Vīnkalns” zvērināts advokāts Alvis Marga.

Aģentūrai BNS Marga apstiprināja, ka Magonis joprojām ir aizturēts, kā arī norādīja, ka viņam nav informācijas, kad varētu tikt skatīts jautājums par iespējamo drošības līdzekļa maiņu Magonim.

“Par iespējamo drošības līdzekļa maiņu esmu jautājis KNAB, bet nekādu atbildi vēl neesmu saņēmis,” sacīja Marga.

Viņš arī atteicās komentēt, par ko Magonis aizturēts, norādot, ka ir parakstījis dokumentu, kas liedz izpaust pirmstiesas izmeklēšanas laikā iegūtos informāciju.

Jau vēstīts, ka KNAB ceturdienas vakarā ir aizturējis Magoni. Satiksmes ministrs Anrijs Matīss aģentūrai BNS apliecināja, ka KNAB ceturtdien arī veicis kratīšanu Magoņa darba vietā.

Matīss pauda, ka Satiksmes ministrija viennozīmīgi sadarbosies ar KNAB, taču nekāda sīkāka informācija par Magoņa aizturēšanas iemesliem ministra rīcībā nav.

KNAB pārstāve Laura Dūša aģentūrai BNS pavēstīja, ka informācija tiks sniegta vēlāk.

Piektdien Satiksmes ministrija kā LDz akcionārs atcēlusi no kompānijas valdes priekšsēdētāja amata Magoni.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Civiltiesību speciālists aizstāvēs krimināllietā !!! Ļoti interesanti !!!

  2. Kā viņš tik ātri dabūja advokātu?? Vai bija sen jau sagatavojues?

Cerības par noietu Ķīnā gaist: Latviešiem neizdodas iemācīt ķīniešiem ēst piena produktus (17)Vecajai Eiropai neizdevās iemācīt ķīniešiem ēst piena produktus, tas nepadodas arī latviešiem
"Sadales tīkls" iegādāsies 200 000 viedo skaitītāju; uzstādīs visā Latvijā (6)AS ”Sadales tīkls” iegādāsies 200 000 viedo skaitītāju, aģentūrai LETA teica uzņēmuma pārstāve Tatjana Smirnova.
Pasaulē
Draugiem Facebook Twitter Google+