Mobilā versija
+0.6°C
Eleonora, Ariadne
Otrdiena, 21. februāris, 2017
7. augusts, 2015
Drukāt

Magoni aizstāv advokāts Alvis Marga (2)

Foto - LETAFoto - LETA

Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) aizturēto un no darba atbrīvoto uzņēmuma “Latvijas Dzelzceļš” (LDz) vadītāju aizstāv advokātu biroja “Bērziņš, Marga un Vīnkalns” zvērināts advokāts Alvis Marga.

Aģentūrai BNS Marga apstiprināja, ka Magonis joprojām ir aizturēts, kā arī norādīja, ka viņam nav informācijas, kad varētu tikt skatīts jautājums par iespējamo drošības līdzekļa maiņu Magonim.

“Par iespējamo drošības līdzekļa maiņu esmu jautājis KNAB, bet nekādu atbildi vēl neesmu saņēmis,” sacīja Marga.

Viņš arī atteicās komentēt, par ko Magonis aizturēts, norādot, ka ir parakstījis dokumentu, kas liedz izpaust pirmstiesas izmeklēšanas laikā iegūtos informāciju.

Jau vēstīts, ka KNAB ceturdienas vakarā ir aizturējis Magoni. Satiksmes ministrs Anrijs Matīss aģentūrai BNS apliecināja, ka KNAB ceturtdien arī veicis kratīšanu Magoņa darba vietā.

Matīss pauda, ka Satiksmes ministrija viennozīmīgi sadarbosies ar KNAB, taču nekāda sīkāka informācija par Magoņa aizturēšanas iemesliem ministra rīcībā nav.

KNAB pārstāve Laura Dūša aģentūrai BNS pavēstīja, ka informācija tiks sniegta vēlāk.

Piektdien Satiksmes ministrija kā LDz akcionārs atcēlusi no kompānijas valdes priekšsēdētāja amata Magoni.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Civiltiesību speciālists aizstāvēs krimināllietā !!! Ļoti interesanti !!!

  2. Kā viņš tik ātri dabūja advokātu?? Vai bija sen jau sagatavojues?

Lauksaimniekiem valsts subsīdijās šogad būs pieejami 8,7 miljoni eiroLauksaimniekiem valsts budžeta programmā "Valsts atbalsts lauksaimniecībai un lauku attīstībai" šogad būs pieejami 8 723 490 eiro, paredz noteikumi "Par valsts atbalstu lauksaimniecībai", kurus plānots skatīt nākamajā valdības sēdē 21. februārī.
Cenas noteic turīgākie: Zemgalē un Latgalē zeme dārgāka (1)Lauksaimniecībā izmantojamai zemei cenas noteic turīgākie zemnieki
Pasaulē
Latvija ekonomiskās brīvības reitingā pakāpusies uz 20.vietu (2) Latvija pasaules ekonomiskās brīvības reitingā šogad ir pakāpusies uz 20.vietu no 36.vietas pērn, bet joprojām atpaliek no Igaunijas un Lietuvas.
Draugiem Facebook Twitter Google+