×
Mobilā versija
+12.8°C
Alīna, Sandris, Rūsiņš
Ceturtdiena, 26. aprīlis, 2018
28. oktobris, 2015
Drukāt

Mājražotāji Ziepniekkalnā aicina uz “Ķirbju balli”

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Sestdien, 31.oktobrī, Ziepniekkalnā, Valdeķu setā pie 19.trolejbusa galapunkta notiks mājražotāju un amatnieku tirdziņš ar izklaides programmu ģimenei “Ķirbju balle”, LA.lv pastāstīja Latvijas Mājražotāju un Mazo ražotāju Informācijas un atbalsta biedrības valdes priekšsēdētājs Agris Locs.

“Latvijas Mājražotāji” aicina sestdien, 31. oktobrī no plkst. 10 līdz plkst. 17 apmeklēt mājražotāju, zemnieku, amatnieku un mazo ražotāju tirdziņu Ziepniekkalnā, Valdeķu sētā, bruģētajā laukumā pie 19. trolejbusa galapunkta.

No Pierīgas saimniecībām tiks atvesti vairāk kā 50 kilogrami lielu un mazu ķirbju, kurus varēs ne vien apskatīt un iegādāties, bet no tiem arī izveidot ķirbju tēlus. Visas dienas garumā būs iespējams izveidot dažādas figūras un tēlus, piemēram, bērniem būs iespēja izgrebt ķirbju sejas helovīnam, kuras būs iespējams pēc tam ņemt līdz uz mājām.

Būs iespējams sastapt vairāk kā 35 tirgotājus no tuviem un tāliem novadiem, spēlēt lielās galda spēles un piedalīties radošajās darbnīcās, piebilda Locs.

Rīkots pēc apmeklētāju un dalībnieku pieprasījuma, šis būs jau otrais biedrības rīkotais tirdziņš Valdeķu sētā, Ziepniekkalnā. Organizatori cer, ka šādi pasākumi varētu kļūt par lielisku tradīciju un ienest zaļo dzīvesveidu un ģimeniskas atpūtas iespējas tepat, Rīgas mikrorajonos.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+