Mobilā versija
+4.0°C
Daina, Dainis, Dainida
Svētdiena, 23. oktobris, 2016
25. decembris, 2014
Drukāt

Makšķerēšanai Burtnieka ezerā būs iespēja iegādāties mēneša licenci

Foto no arhīvaFoto no arhīva

Valmiera, 25.dec., LETA. Sākot ar nākamo gadu, Burtnieku novada pašvaldība vairs neizsniegs maksas gada licenci. Tās vietā tiks ieviesta mēneša licence makšķerēšanai Burtnieka ezerā no krasta, no ledus un no laivas, izņemot makšķerēšanu no laivas maija mēnesī.

Kā aģentūru LETA informēja Burtnieku novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Edīte Stērste, jauno licenci varēs iegādāties no 1.janvāra un tā maksās 15 eiro.
Tās īpašniekiem iegādātā licence ar ziņām par lomiem piecu dienu laikā ir jāiesniedz licenču iegādes vietās vai speciālās šim nolūkam izvietotās pastkastēs, kā arī informāciju var iesniegt portāla “www.epakalpojumi.lv” sadaļā “Makšķerēšana”. Nemainīgi makšķerēšanai Burtnieka ezerā kopā ar makšķerēšanas licenci nepieciešama arī makšķerēšanas karte.

Licenču veidu izmaiņas noteiktas ar Burtnieku novada pašvaldības saistošajiem noteikumiem par licencēto makšķerēšanu Burtnieka ezerā, kuri stājās spēkā šī gada 30.aprīlī. Saistošie noteikumi ir pieejami visās Burtnieku novada pašvaldības pagastu pārvaldēs un pašvaldības mājaslapā “www.burtniekunovads.lv“.

Pievienot komentāru

Interaktīvā laika ziņu karte
Rīga +4.0
Alūksne +4.4
Daugavpils +2.6
Saldus +3
Liepāja +5.8
Jelgava +3
Ventspils +4.5
Limbaži +3
Madona +2
Rēzekne +3
Rīgas zoodārza jaunā lauvene Tori gozējas pirmajā fotosesijāŠogad, pateicoties Rīgas domes atbalstam, sarūpēta brīnišķīga dāvana Rīgas Nacionālā zooloģiskā dārza 104. dzimšanas dienā – atjaunota Lauvu mītne un sagaidīts jauns iemītnieks. Āzijas lauvu mātīte Tori no Tallinas zoodārza ieradās jau 7.oktobrī, lai iepazītos un aprastu ar iekštelpu apartamentiem.
Draugiem Facebook Twitter Google+