×
Mobilā versija
Brīdinājums +15.8°C
Emīlija, visu, kalendāros, neievietoto, vārdu, diena
Otrdiena, 22. maijs, 2018
20. jūnijs, 2013
Drukāt

Mākslas programma “Tete-a-Tete 20 epizodēs” pirmajā gadā sasniegusi vairāk nekā 75 000 interesentu

foto - Letafoto - Leta

Savā pirmajā gadā Borisa un Ināras Teterevu fonda mākslas programma “Tete-a-Tete 20 epizodēs”, kas maijā un jūnija sākumā piedāvāja dažādus notikumus un kas sasniedza vairāk nekā 75 000 interesentu, aģentūru LETA informēja sabiedrisko attiecību speciāliste Inga Vasiļjeva.

Mākslas programmas laikā Rīgas izstāžu, koncertu un teātru zālēs, Latvijas Nacionālajā operā un Rundāles pilī, kā arī tiešraidēs radio un televīzijā noritēja izcili mākslas projekti un atklātās lekcijas.

Latvijas prezidentūras Eiropas Savienības Padomē publiskās diplomātijas un kultūras programmas vadītāja Selga Laizāne uzsvēra, ka jaunu tradīciju un kultūras notikumu rašanās ir neparasts brīdis ar atbildību, risku un īpašu radošu kņudoņu pakrūtē.

Mecenāte Ināra Tetereva minēja, ka mākslas programma “Tete-a-Tete 20 epizodēs” notiks arī 2014. gadā, un jau tagad iezīmējušies vairāki projekti, kuru noslēgumu varēs kopīgi svinēt nākamajā gadā.

Mākslas programma “Tete-a-Tete 20 epizodēs” norisinājās no 2. maija līdz 4. jūnijam. Pasākuma programmā tika piedāvātas tikšanās ar izcilām mākslas pasaules personībām un notikumiem. Šajā laikā Rīgas biržā tika atklāta Leha Majevska izstāde “4 kustīgi dzejoļi”, notika Daniela Kramera džeza koncerts, Rundāles pilī pēc rekonstrukcijas tika atklāts Hercoga kabinets, norisinājās filmas “Standing-up” Eiropas pirmizrāde, Latvijas Nacionālās operas Akadēmijas koncerti un daudzi citi pasākumi.

Mākslas mīļotājiem bija iespēja apmeklēt publiskās lekcijas, kuras sniedza izcili mākslinieki un savas jomas eksperti – Džerijs R.Hausfāters no ASV, Stefans Vanfleterens no Beļģijas, Pauls Hansens no Zviedrijas, Jans Grarups no Dānijas, Daniels Kramers no Krievijas, Jāns Tomiks un Juris Ojavers no Igaunijas, kā arī pašmāju speciālisti Imants Lancmanis un Helēna Demakova.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+