×
Mobilā versija
+10.2°C
Visvaldis, Nameda, Ritvaldis
Otrdiena, 24. aprīlis, 2018
5. februāris, 2014
Drukāt

Mākslas un informācijas saskarē: Valda Kreba vieslekcija

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Piektdien, 7. februāra vakarā, Rīga 2014 programmas tematiskās līnijas “Izdzīvošanas komplekts” ietvarod Liepājas Universitātes Mākslas pētījumu laboratorijā sociālo tīklu analītiķis Valdis Krebs (ASV/Latvija) lasīs lekciju “Tīkli un māksla: kā māksla palīdz saprast mūsu tīklus un organizācijas”, portālu LA.lv informēja Liepājas universitātē.

Lekcijā pētnieks pievērsīsies tam, kā māksla un mūzika var palīdzēt saprast datus un pētījumus, demonstrējot mūsdienīgas metodes, kā arī jaunus paņēmienus. Nāc skatīties un klausīties, kā dati spīd un skan! Kā iespējams salikt kopā skatus un skaņas, lai “multimediji” mums palīdz saprast un izskaidrot savienoto pasauli!.

Valdis Krebs ir sociālo un organizāciju tīklu pētnieks. Ieguvis grādus informātikā un organizāciju komunikācijā. Kopš astoņdesmito gadu beigām attīsta savu tīklu kartēšanas un pētīšanas metodoloģiju ar InFlow programmatūru, uzņēmuma “Orgnet” dibinātājs. Valdis Krebs pētījis, kā strādā organizācijas un uzņēmumi, kā to darbinieki savstarpēji sadarbojas un veido efektīvus komunikācijas tīklus. Viņa pieredze ietver sociālo tīklu izpēti organizāciju komunikācijas, mārketinga, korupcijas, medicīnas, politikas un citās jomās; starp pētītajām tēmām ir varas attiecības starp Ukrainu un Krieviju, pēdu dzīšana zināmajiem teroristiem, zināšanu apmaiņa starp ES valstīm un daudz kas cits.

Priekšlasījumu apmeklēt aicināts ikviens interesents bez maksas.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+