×
Mobilā versija
+8°C
Armanda, Armands
Svētdiena, 22. aprīlis, 2018
7. marts, 2016
Drukāt

Māksliniece Agnese Melbārde piedalīsies Art Expo 2016 Ņujorkā

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Latviešu māksliniece Agnese Melbārde piedalīsies pasaules vērienīgākajā izstādē ART EXPO 2016, kas no 14. līdz 17. aprīlim risināsies Manhetenā (Ņujorka, ASV), LA.lv pavēstīja mākslinieces pārstāve Signe Ābelīte.

Pasaules vērienīgākā izstāde ART EXPO norit reizi gadā, un tajā piedalās mākslinieki no visas pasaules. Lai piedalītos izstādē, jāiztur konkurss. Izstādes rīkotāju izveidota komisija izvērtē mākslinieku iesniegtos darbus un izvēlas tos, kas atbilst kolekcionāru un kuratoru kritērijiem, kā arī piesaista pasaules nozīmīgāko galeriju īpašniekus un citu mākslas ekspertu uzmanību.

Jaunā māksliniece konkursam iesniedza četrus darbus no personīgās gleznu kolekcijas “Therapy”. Izveidotā kolekcija uzrunāja komponistu un marimbas virtuozu Rihardu Zaļupi. Tika radīti īpaši skaņdarbi, kas vienlaikus kalpo gan kā gleznu audiālais noformējums, gan rosina apmeklētājus uz neierastu audiovizuālu terapiju.

Pavisam “Therapy” kolekcija sastāv no deviņām gleznām, kas pirmo reizi tika prezentētas 2011. gadā Rīgā, mākslas galerijā “Flat”. Vēlāk tā bija skatāma arī tādos zināmos pasākumos kā “Baltā nakts”, Lillas Lavender Lavandu svētki, Siguldas Opermūzikas svētki un citur.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+