×
Mobilā versija
Brīdinājums +19.5°C
Alberts, Madis
Svētdiena, 17. jūnijs, 2018
23. aprīlis, 2012
Drukāt

Mamikins: Latvijā jau sen ir trīs informatīvās telpas

mamikins

Latvijā jau sen ir trīs informatīvās telpas, no kurām viena nosacīti ir latviešu, bet divas – krievu valodā, pirmdien publicētā intervijā laikrakstā “Diena” paudis TV5 raidījuma “Bez cenzūras” vadītājs Andrejs Mamikins.

“Es domāju, ka Latvijā sen ir trīs informatīvās telpas. Viena ir nosacīti latviešu, otra – Krievijas masu informācijas līdzekļi, trešā – Latvijas krievu valodā raidošo un rakstošo masu mediju telpa. Šī trešā, mazākā telpa ir tiem, kuri interesējas par Latviju, bet var uztvert informāciju krievu valodā,” klāstīja žurnālists.

Trešajā telpā esot, piemēram, viņš ar savu raidījumu “Bez cenzūras”, arī “Latvijas laiks” Pirmajā Baltijas kanālā, kaut arī šis kanāls pamatā nodarbojas ar Krievijas produktu retranslāciju. “Mēs varam strīdēties par žurnālistikas kvalitāti, bet tas ir raidījums par Latviju un adresēts galvenokārt nelatviešiem,” norādīja Mamikins.

Viņaprāt, jārēķinās ar to, ka krievi ļoti ilgstoši tikuši izstumti no Latvijas kopējās informatīvās telpas. “Valodas ziņā, bet ne tikai. Paskatieties uz LTV ziņām – tur nav krievu, viņi valstī neeksistē. Nu, varbūt reizi gadā tur kaut ko par Masļeņicu parādīs. Protams, arī, lūk, šie naidīgie krievi kopā ar Lindermanu nāk uz referendumu. Punkts. Informatīvā aina ir tāda, it kā krievu vienkārši nebūtu,” norādīja Mamikins.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+