Ekonomika
Bizness

Man nav, ko zaudēt! Skandalozā “Lauku sētas” dalībniece Vita sola publiskot vainīgos2

“Kaut kas tāds nebija gaidāms, prātā nevarēja ienākt, ka bērnus šādā veidā pieviļ,” sarunu iesāk bērnudārznieka mamma. Tas bija 19. decembris, bērnudārzā ieplānota eglīte, studijai “Jump In” samaksāti 122 eiro par Ziemassvētku vecīti un saldumu paciņām. Taču apmaksātie pakalpojumi netika nodrošināti.

Studijas “Jump In” vadītāju Vitu Taubi “Bez Tabu” satiek jaunās telpās Miera ielā. Vita vispirms uzrāda bankas izrakstu, jo intervijas dienā atmaksājusi naudu par daļēji notikušo Ziemassvētku pasākumu bērnudārzā. Vita atvainojusies vecākiem un izskaidrojusi, ka studijā notikusi zādzība.

Šobrīd uzņēmuma saimnieciskā darbība ir apturēta.  Darbinieki zina teikt, ka jau nodibināta jauna firma –  “IK Pasākumi”. Milzu parādsaistības jaunā uzņēmēja sauc par jaunības kļūdu, jo pirmās darbavietas vadītāja četros uzņēmumos Vitu reģistrējusi kā valdes locekli. Priekšniece aizmukusi, parādus atstājot Vitai.

Vitas sirdsapziņa esot tīra, un 11. februārī studijā “Jump In” plānots ar vērienu svinēt “taisnības uzvaru”.

“Kredīti un aizdevumi nav afēra, jo es nekur neslēpjos. Bijusī vadītāja šobrīd vada deju studiju. Sākumā domāju, ka viņas vārdu neteikšu, bet tagad domāju, ka visus saukšu pie atbildības. Šobrīd man nav, ko zaudēt, eju uz pilnu programmu!” komentē sieviete, savulaik populāra televīzijas šova dalībniece.

LA.lv