×
Mobilā versija
Brīdinājums +15°C
Viktors, Nils
Otrdiena, 19. jūnijs, 2018
29. janvāris, 2016
Drukāt

Marta beigās finansiālu apsvērumu dēļ slēgs TV5 (11)

Foto - LETAFoto - LETA

MTG TV un radio vadītāja Latvijā Baiba Zūzena

Finansiālu apsvērumu dēļ pieņemts sāpīgs lēmums – 31. martā tiks pārtraukta kanāla TV5 darbība. TV5 līdz šim bija viens no nedaudzajiem televīzijas kanāliem Latvijā, kas veidoja informatīvo saturu krievu valodā, informē “MTG TV Latvia”.

Taču krievu valodā raidošo kanālu tirgus ir ļoti piesātināts un Latvijā ražota satura izmaksas ir augstas, tāpēc, konkurējot ar retranslēto televīzijas saturu un nesaņemot nekādu atbalstu nacionālā satura veidošanai krievu valodā, TV5 jau ilgāku laiku strādā ar ievērojamiem zaudējumiem.

“TV5 15 gadu garumā ir veidojis kvalitatīvu informatīvo saturu – mēs augsti vērtējam visas TV5 komandas ieguldīto darbu. Slēgt kanālu ir sāpīgs lēmums, ir jāpārtrauc ilggadīga sadarbība ar augsti profesionāliem kolēģiem, tāpat jāzaudē kanāla veidošanā un uzturēšanā ieguldītais. Tomēr, lai mazinātu AS LNT zaudējumus, šis lēmums bija jāpieņem,” norāda Baiba Zūzena, MTG TV Latvia vadītāja.

MTG TV Latvia turpina investēt kvalitatīvā vietēji ražotā informatīvā un izklaidējošā saturā televīzijas un digitālajos mediju kanālos. Daļa TV5 satura veidotāju turpinās darboties citos MTG TV Latvia kanālos, taču, līdz ar TV5 slēgšanu, būs tādi, ar kuriem sadarbību nāksies pārtraukt. Šobrīd notiek sarunas ar darbiniekiem un partneriem par sadarbības izmaiņu vai pārtraukšanas nosacījumiem.

Pievienot komentāru

Komentāri (11)

 1. Ko nevar pavilkt privātfirma Dimants uzkraus valstij (nodokļu maksātājiem)

 2. Nav problēmas, taisiet ciet visu.Ticiet vai neticiet, bet tautai būtu labāk, ja tādu mērgļu kā jūs nebūtu vispār.

 3. Bizness pāri visam!Paši raida krievijas kanālus,un sūdzas.?Ne velti lietas kļūst aizvien sliktākas,kādreiz Es TV5 skatījos…

 4. Man nekas tam nav pretī, bet vai tā vietā nevarētu atvēlēt vietu kādam kanālam, kurā varētu skatīties jaunāko laiku filmas, nevis tādas, kuras rāda pa kanālu XXI. Tas ir murgs, ko tur rāda, reti kuru filmu var noskatīties ar patiesu interesi. Mēs par to samaksu, ko katru gadu tagad pieliek pie abonentmaksas, būtu pelnījuši ko labāku. Tāpat arī seriālus pa kanāliem FOX un FOX LIFE visu laiku maļ vienas un tās pašas sērijas.

 5. Krievijas propogandas,pietiek ari citos kanalos.Vieta saja kanala butu satiram un humoram.Varetu ari filmas.

 6. Ļoti žēl par tādu lēmumu.Arī mēs ar vīru skatāmies tikai šo kanālu,jo patīk krievu kino.

 7. NA ir par krievu radio. Vai NA būs par krievu TV? Atbildēt

  Jo mazāk krieviskuma, jo labāk! Diemžēl Dimants (Maskavas aģents?) atkal sāk murgot, ka nepieciešams valsts kanāls krievu jeb kā teiktu Ilvess – okupantu valodā.

 8. Man ļoti žēl,ka nebūs šī kanāla,tas gandrīz ir vienīgais kanāls ,kuru mūsu ģimene skatās-mums ļoti pietrūks-tas nozīmē,ka televizoram būs gandrīz vai dīkstāve,ceru,ka tā tomēr nenotiks…

 9. Tāpat tur nav ko redzēt!

 10. Paldies, APSVEICAMS PASĀKUMS!

  • Lauku vecim jau daudz nevajag: Gulbju ezeru pa pirmo programmu un TV Panorāmu pa otro – gluži kā jaunībā. Man TV5 ir glābiņš tad, kad LTV1, LTV7, LNT un TV3, nelabi brēcot, VIENLAICĪGI mēģina man notirgot pēdīgo $ūdu vai paši sevi …

Draugiem Facebook Twitter Google+