×
Mobilā versija
Brīdinājums +19.3°C
Vineta, Oļegs
Piektdiena, 17. augusts, 2018
7. augusts, 2017
Drukāt

Masveida kautiņš Baložos: šoferis, aizstāvot grūtnieci, stājas pretim vietējiem huligāniem (8)

Kadrs no aculiecinieka videoKadrs no aculiecinieka video

Sestdienas pievakarē Baložu centrālā iela pārvērtusies līdz nepazīšanai. Vietējie, kuri savām acīm redzējuši notiekošo, stāsta, ka tāds haoss šeit vēl nebija redzēts. Rīgas ielā un turpat tuvējā mežā notikusi pamatīga dūru vicināšana, kurā piedalījies prāvs ļaužu pulks, vēstīja LNT raidījums “Degpunktā”.

Turpat ielas malā stāvējuši vairāki pamesti auto un netālu no krustojuma ar Smilšu ielu zālienā gulējuši cīņā jau nokautētie. Viss šis ārprāts turpinājies līdz brīdim, kad notikuma vietā viena pēc otras ieradušās vairākas likumsargu ekipāžas. Kā atklāj vairāki “Degpunktā” uzrunātie apkārtnes iedzīvotāji, ķildnieku starpā redzēti arī trīs brāļi, kas vietējiem jau izsenis sagādājuši ne mazums galvassāpju.

Tovakar kaušļu savaldīšanā līdzās kolēģiem no Valsts policijas Baložu iecirkņa, Ceļu policijas un pat specvienības kaujiniekiem piedalījušies arī vietējās pašvaldības policijas inspektori.

Lai arī vairāki šoferi lūguši iereibušo atbrīvot ceļu, līdz viduklim kailais jaunietis, apkārt spietojošās kompānijas atbalstīts, tā teikt, pasūtījis autobraucējus “trīs mājas tālāk”, sācis provocēt uz kautiņu un pat vairākkārt iesitis pa braucamrīku, kurā sēdējusi grūtniece un viņas dzīvesbiedrs. Redzot, ka agresīvais jaunietis patiesi var kļūt bīstams, autobraucējs izkāpis no apvidus auto un stājies pretim bravūrīgajam tipiņam.

Neatkarīgi no tā, ka šoferim ātri vien izdevies ierādīt vietu lielākajai daļai uzbrucēju, galu galā, ķīviņā iesaistījušās pat nokautēto jauniešu draudzenes, un brīdi pirms policijas ierašanās kāda no sievietēm pat sakodusi autovadītāju. Viss šis ārprāts beidzies vien ar policijas iesaistīšanos, un pēcāk kautiņā cietušie nonākuši “ātrajā palīdzībā”, savukārt šoferis, kurš aizstāvējis savu ģimeni, devies uz policiju, lai uzrakstītu iesniegumu par šā vakara notikumiem. Valsts policijas Baložu iecirknī šobrīd ierosināta lieta un šobrīd notiek izmeklēšana, taču kārtības sargi pieļauj, ka visu šo jezgu tik tiešām iesācis vietējo minētais huligāns.

Iespējams, tieši šis ķīviņš, kas huligāniem beidzās pavisam citādāk, nekā sākumā iecerēts, būs pietiekams iemesls, lai vietējie nu varētu kādu brīdi uzelpot. Tā kā vairāki no kaušļu kompānijas atradušies policijas uzraudzībā, šāds incidents viņiem var nozīmēt nonākšanu aiz cietuma mūriem.

Pievienot komentāru

Komentāri (8)

  1. Neaizstāvu lubrakus Atbildēt

    Tāda dīvaina grūtnieces aizstāvēšana. Cik saprotu, tad grūtniecei neviens neuzbruka. Tātad brauc čalis ar sievu, bet tur pa ceļu tenterē piedzēruši lubraki, ka ne garām, ne apkārt pabraukt. Tad nu čalis ņemas taurēt. Bet lubraki tik rāda fakučus un sūta d.rst. Kad čalim mērs pilns, šis kāpj ārā un zvetē lubrakam pa purnu. Skaidrs, ka pelnīti. Bet ja izrādīsies, ka lubrakam lauzts žoklis, tad sāks skatīties no likuma viedokļa – vai viņam bija pamats sist vai tomēr bija jāziņo policijai. Var izrādīties, ka nekāds uzbrukums grūtniecei nebija un jāstājas būs tiesas priekšā par vidēji smagu miesas bojājumu nodarīšanu.

  2. Es būtu ar mieru gadus 5 pāris no viņiem pabarot ,…aiz restēm !

  3. Notikušais noritēja svešvalotā ,Latvijā raksturīgā krievu val. vietējie šarikovieši dabuja tēsē ,bet paliek daudz jautājumu.. Tad šis smieklīgais -uzskaite -cietums ,tad mums cietumnieku būtu kā biezs….. Te ir jaierosina priekšlikums par šarikoviešu nometinājuma vietu .

  4. tie jau bus ka viemer ..BAGATNIEKU…NEAZSKARAMIE DELINI

  5. Nebŗīnītos, ka VAINĪGS izrādītos šoferis, kurš aizstāvējies pret bandītiem, kurus NEVIENS LĪDZ ŠIM NAV CENTIES NEITRALIZĒT! VIŅU UZDRĪKSTĒŠNĀS TIKAI AUGUSI…. Gaidīsim gala iznākumu šim kautiņam.

  6. Latvijas likumi ir tādi, ka beigās vainīgs būs šoferis, jo būs nabadziņiem nodarījis pāri neraugoties ka aizsargāja savu ģimeni.. Tā nu tas ir..

Draugiem Facebook Twitter Google+