Mobilā versija
+5.1°C
Velta, Velda
Piektdiena, 24. novembris, 2017
19. oktobris, 2016
Drukāt

Matus griezt – dzīvi izmainīt. 6 ezoteriķu noteikumi frizētavas apmeklēšanai (1)

1. Mati – mūsu kosmiskā spēka avots

1no6
Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Kopš vecmāmiņu laikiem zināma gudrība – matus jāsaudzē. Tie diezgan lēni aug. Un tiem piemīt ne tikai estētiska nozīme – tie mums doti ne tikai skaistumam.

Mati ir kaut kas līdzīgs cilvēka organisma dabīgajām antenām. Tie vada neredzamu dzīvības spēku no ārējās telpas uz mūsu ķermeni. Saskaņā ar senu leģendu visiem cilvēkiem ap galvu bijis nimbs. Atmiņas par to saglabājušās svēto gleznojumos. Savukārt tais senajos laikos matu vispār neesot bijis. Galva bijusi klāta ar tādu kā pūciņu – gluži kā jaundzimušam mazulim. Kad cilvēks krita grēkā, kosmiskās enerģijas stariņi ap viņa galvu sastinga un pārvērtās matos. Un šis posms saista cilvēku ar debesīm.

Ezoteriķi uzskata: ja kaut kas notiek ar matiem, mainās tās neredzamās upes gultne, kas apskalo būs ar saviem bioenerģētiskajiem viļņiem. Tāpēc jebkura iedarbība uz matiem var uz vienu vai otru pusi izmainīt ne tikai mūsu ārieni, bet arī visu dzīvi.

Lai pirms laika nekļūtu par plikpauri un nezaudētu savu debess otro pusīti jeb sargeņģeli, matus griežot, jāievēro zināmi drošības pasākumi. Skaidri jāzina, kad un kāpēc vēlies mainīt frizūru.

  1. Mati – mūsu kosmiskā spēka avots
  2. Pirmais noteikums. Friziera izvēle
  3. Otrais noteikums. Pats neārstējas, pats matus negriež
  4. Ceturtais noteikums. Pilnmēnesī labāk aug
  5. Piektais noteikums. Mēness dienas
  6. Sestais noteikums. Nedēļas dienu nozīme

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. taisniiba pilniibaa

Gada nogales horoskops. No kādas nastas katrai zodiaka zīmei jāatbrīvojas līdz Jaungadam?Gada nogalē pārskati savu kritisko attieksmi pret citiem cilvēkiem. Nav vērts tik ļoti pārdzīvot par katru sīkumu. Bet, ja kāds kritizē tavu iemīļoto darbu vai nodarbošanos, nepievērs tam uzmanību. Tici sev un centies kļūt labāks cilvēks!
Draugiem Facebook Twitter Google+