Mobilā versija
Brīdinājums -0.8°C
Diāna, Dina, Dins
Piektdiena, 24. februāris, 2017
9. decembris, 2014
Drukāt

Mazajām valstīm jāturas kopā (2)

Foto - Valsts kancelejaFoto - Valsts kanceleja

Latvijai un Norvēģijai līdz šim ir bijusi ļoti laba sadarbība militārajā jomā un tādai tai jābūt arī turpmāk, vakar pēc tikšanās Rīgā apliecināja  Ministru prezidente Laimdota Straujuma (no labās) un Norvēģijas premjerministre Erna Solberga.

Latvijas premjere izteica pateicību par Norvēģijas bruņoto spēku dalību mācībās, kā arī patrulēšanā NATO ietvaros. Solberga uzsvēra, ka mazajām valstīm ir jāturas kopā un jāsadarbojas, lai ietekmētu lēmumu pieņemšanu NATO. Tikšanās laikā arī runāts par Norvēģijas investīcijām Latvijā, kas ļāvušas veicināt ekonomisko izaugsmi.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Un paldies Norveegjijai arii par 4000 miinumeteejiem, Carl Gustav tiipa un brunjumashiinaam to transportam! 4 miljoni par tiem nebija liela cena un mums neuzbruks, ja buusim gatavi aizstaaveeties!

  2. šķiet, ka cien. norvēges apģērbā ir saskatāmas multikulturālisma sekas. Bet nu tā jau ir gaumes lieta.

Var beigties traģiski: Latvijā bērnu vidū strauji izplatījusies "nāves spēle" (1)Desmitiem satrauktu vecāku un norūpējušos pedagogu zvanu un e-pasta vēstuļu Latvijas Drošāka interneta centram (Drossinternets.lv) liecina, ka Latvijā strauji izplatījusies suicidālā spēle "Zilais valis".
Draugiem Facebook Twitter Google+