×
Mobilā versija
Brīdinājums +24.3°C
Marija, Marika, Marina
Sestdiena, 21. jūlijs, 2018
1. novembris, 2016
Drukāt

Mazam Helovīna svinētajam nodara miesas bojājumus (9)

Foto - Itar TASS/LETAFoto - Itar TASS/LETA

Aizvadot Helovīnu jeb Visu svēto vakaru, Rīgas pašvaldības policijā vērsās kāda sieviete, kura pastāstīja, ka viens no kaimiņiem viņas dēlam nodarījis miesas bojājumus.

Viņas 11 gadus vecais dēls kopā ar citiem bērniem pašdarinātās maskās devies pie kaimiņiem, lai prasītu saldumus. Taču viens no kaimiņiem pēc bērnu lūguma sadusmojies un viņas dēlam uzbrucis – no sejas norāvis masku, saskrāpējot seju.

Sieviete izteica vēlmi par notikušo rakstīt iesniegumu, lai vainīgā persona tiktu saukta pie atbildības. Sastādīts lēmums par tiesu medicīnas ekspertīzes noteikšanu par miesas bojājumu noteikšanu un uzsākta administratīvā lietvedība.

Citi starpgadījumi ar Helovīna svinētājiem pagājušajā diennaktī nav konstatēti.

Pievienot komentāru

Komentāri (9)

 1. Pilsoņus no šitiem svētkiem ir jāaizsargā!!!! tas ir uzbrukums.

 2. atkal prese no mušas ziloni pūš….

 3. Nav vainīgi bērni, bet vecāki, kas sūta savus bērnus jau no mazotnes ubagot pa svešām mājām. šādi “svētki nekad nav bijuši Latviešiem”. Nepietiek, ka vazājas gar durvīm, bet pieskrien pie logiem un skaļi klauvē, pēc tam aizbēg, kā nu katrs izdarās.

 4. Diedelēšana nav svētki – bet izlaidība…lai arī Helovini. Tas vairāk domāts draugu ballītei.

 5. Kā mammai kauna nav?Ar smalku bērza žagariņu mazajam vajadzēja uzšaut pa plikumiem!Ko trobelējas pa svešiem dzīvokļiem?
  Un nez cik liela tā ”brūce” tur bija?Vai tik pati mamma ar garo nagu neieskrāpēja bērnam?

 6. pilnīgi piekriitu,nav ko liist un diedeleet saldumus…lai nigeri un emigranti prasa svesiem cilveekiem saldumus…sveetki ir miruso pieminas diena,lai nato un es piemin,kaut gan jau labumus izprasija

 7. Kāpēc bērniem tāda visatļautība, lai vecāki paši nopērk tos saldumus, liela daļa pat saviem bērniem neaļļaujās nopirkt. un ne jau visi tos saldumus tur mājās. Kaimiņš pareizi darīja , kaut kā tie neaudzinātie bērni jāpārnāca.

 8. Nu sīkie nelieniet pie mājām,kuras nav dekorētas ar ķirbjiem vai citu helovīnu atribūtiku,tur var dabūt tikai nepatikšanas nevis saldumus…..

 9. Kur tad nākošreiz laidīs bērnu ? Uz praidu vai zālīti papīpēt ? Atkal kaut kas notiks , atkal visi citi būs vainīgi.

Draugiem Facebook Twitter Google+