×
Mobilā versija
Brīdinājums +19.9°C
Leontīne, Lonija, Ligija, Leokādija
Trešdiena, 23. maijs, 2018
12. septembris, 2013
Drukāt

Medicīnas vēstures muzejā apskatāma interaktīva izstāde “Skaties ar abām!”

Foto-Stoc.hxcngFoto-Stoc.hxcng

Šodien plkst.16 Paula Stradiņa Medicīnas vēstures muzejā tiks atklāta izstāde “Skaties ar abām!”, kas veltīta acu veselībai un būs apskatāma līdz 2.novembrim.

Kā aģentūru LETA informēja muzeja pārstāvji, izstāde ir aicinājums katram pašam parūpēties par savu acu higiēnu, saudzēt redzi, izturēties atbildīgi gan pret savu, gan līdzcilvēku veselību kopumā, padomāt par vienkāršiem, viegli izmantojamiem preventīviem acu kopšanas pasākumiem ikdienā, piemēram, apgaismojuma izvēli, uzturu, personīgo higiēnu.

Apmeklētāji varēs iepazīties ar unikāliem eksponātiem no muzeja krājuma, izvingrināt acis, apgūstot gan visvienkāršākos acu vingrinājumus, gan mēģinot saskatīt trīsdimensiju attēlus.

Optiskās ilūzijas attēli un mākslas darbi ļaus pārbaudīt pacietību, polihromatiskās tabulas – krāsu redzi, mēnešraksta “Rosme” izdevumi – lasītprasmi Braila rakstā, kā arī īpaši sagatavoti uzdevumi – ožu un dzirdi.

Izstādē būs skatāmi arī neredzīgu cilvēku darināti lietišķās mākslas izstrādājumi.

Ieeja cena izstādē skolēniem ir 0,50 lati, studentiem un pensionāriem – viens lats, bet pārējiem apmeklētājiem – 1,50 lati.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+