Mobilā versija
-2.0°C
Alma, Annemarija
Sestdiena, 25. februāris, 2017
17. janvāris, 2016
Drukāt

Mediķi snieguši palīdzību astoņiem ziemas prieku baudītājiem

Foto-FotoliaFoto-Fotolia

Aizvadītajā diennaktī mediķu palīdzība bijusi nepieciešama astoņiem ziemas prieku baudītājiem. Traumas gūtas gan uz kalniem atpūtas kompleksos, gan cilvēkiem slidinoties no dažādiem pauguriem.

Kāds deviņus gadus vecs zēns Zemgalē, slidinoties no kalniņa, guvis muguras sasitumu. Savukārt meitene sešu gadu vecumā lauzusi roku. Abi nogādāti slimnīcā.

Arī Latgalē 12 gadus vecs puika pēc ziemas prieku baudīšanas ar aizdomām par deguna kaula lūzumu nogādāts pie mediķiem.

Tāpat Zemgalē 69 gadus vecs vīrietis lauzis roku slēpojot. Vēl kāds vīrietis, kuram nav precizēts vecums, baudot ziemas priekus, guvis galvas smadzeņu satricinājumu.

Tikmēr, atpūšoties Riekstukalnā, kāds 51 gadu vecs vīrietis pie mediķiem nogādāts ar deguna kaula lūzumu, galvas smadzeņu satricinājumu un ar aizdomām par kakla skriemeļu bojājumiem.

Bet Vidzemē pēc atpūtas slēpošanas trasē Baiļos 44 gadus veca sieviete slimnīcā nogādāta ar atslēgas kaula lūzumu.

Tikmēr Kurzemē 32 gadus veca sieviete, kas slēpojusi Milzkalnā, pie mediķiem nogādāta ar lauztu roku.

Kopumā aizvadītajā diennaktī NMPD saņēma 1305 izsaukumus, no kuriem 213 saistīti ar dažāda rakstura traumām.

Pievienot komentāru

Dīvainie ieteikumi atklāj deputātu neizglītotību (2)Deputāti nezina ne to, ka skolās ir veselības mācība, ne arī to, kā piešķir Eiropas Savienības fondu naudu
Var beigties traģiski: Latvijā bērnu vidū strauji izplatījusies "nāves spēle" (3)Desmitiem satrauktu vecāku un norūpējušos pedagogu zvanu un e-pasta vēstuļu Latvijas Drošāka interneta centram (Drossinternets.lv) liecina, ka Latvijā strauji izplatījusies suicidālā spēle "Zilais valis".
Draugiem Facebook Twitter Google+