Mobilā versija
+2.2°C
Haralds, Almants
Ceturtdiena, 23. februāris, 2017
13. jūlijs, 2014
Drukāt

Mēģinot pārpeldēt Zunda kanālu, noslīkst vīrietis

Foto-LETAFoto-LETA

Gulbis Zunda kanālā.

Mēģinot pārpeldēt Zunda kanālu, Rīgā 12.jūlijā noslīcis kāds 52 gadus vecs vīrietis, aģentūru LETA informēja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Ilze Bukša.

Uzsākot peldējumu, no kanāla krasta vīrieti vēroja viņa biedrs. Kad vīrietis ūdenī vairs nebija manāms, viņa biedrs izsaucis glābšanas dienestu.

Negadījums noticis iepretim Ķīpsalas izstāžu kompleksam. Ūdenslīdēji vīrieša mirstīgās atliekas izcēluši no ūdens, aģentūra LETA uzzināja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD).

Slimnīcā pēc slīkšanas vakar nogādāts kāds 23 gadus vecs vīrietis Latgalē. Sācis slīkt, vīrietis pats saviem spēkiem izkļuvis no ūdens.

Saskaņā ar VUGD datiem šogad no Latvijas ūdenstilpēm izceltas jau 72 bojā gājušu cilvēku mirstīgās atliekas, kas ir aptuveni tikpat daudz, cik analoģiskā laika periodā pērn. No visiem šogad noslīkušajiem seši bijuši nepilngadīgie.

Faktiskais noslīkušo skaits gan ir lielāks, nekā liecina VUGD apkopotā statistika, jo ir gadījumi, kad noslīkušo izcelšanā no ūdens nav nepieciešams piedalīties VUGD.

Kopumā aizvadītajā diennaktī NMPD saņēmis 1313 izsaukumus, no kuriem 355 bija saistīti ar traumām.

Pievienot komentāru

Beidzot grib mazināt nodokli pārtikai (2)Vienojas izvērtēt iespēju līdz 5% samazināt PVN Latvijā audzētiem augļiem, dārzeņiem un ogām
Streičs: Sveikt vīriešus Padomju armijas dienā ir tumsonība un kauns (7)Liekas absurdi – kopš Latvijas neatkarības atjaunošanas pagājuši jau turpat 27 gadi, bet joprojām ir cilvēki, kuri atzīmē armijas dienu, un šajā
Putnu gripas dēļ Vītiņu pagastā saimnieki bažījas par cāļiem (1)Visām vistām un zosīm jāiztur trīs mēnešu ieslodzījums
Draugiem Facebook Twitter Google+