Sports
Hokejs

Meija: Ja vairākkārt zaudējam beigās, tā ir likumsakarība0

foto: LETA

Latvijas hokeja izlase pasaules čempionātā Maskavā zaudējusi visās četrās līdzšinējās spēlēs, bet trijās no tām ļoti neveiksmīgas izrādījušās pašas beigas. Uzbrucējs Gints Meija uzskata, ka, ja tas notiek vairākkārt, grūti runāt par neveiksmi – drīzāk jāmeklē likumsakarības.

“Iedzēru miega zāles un gulēju labi, citādāk nebūtu aizmidzis. Reizēm vajag, īpaši pēc šādām spēlēm – arī pēc čehiem dzēru. Visu laiku domās mal cauri, kas notika,” ceturtdien pēc treniņa sacīja Gints Meija.

Kas jūs pievīla spēlē pret Šveici?

Bija visādas kļūdas gan mums, gan viņiem. Beigās jau trešo spēli zaudējām, līdz ar to nevar teikt, ka nepaveicās. Ja tā notiek vairākkārt, tad tas ir likumsakarīgi.

Kāds šodien noskaņojums?

Visi saprot, ka vajadzīgas uzvaras. Esam gatavi, jāpārrunā šādas tādas epizodes un jāgatavojas dāņiem.

Kā tu kā malējais uzbrucējs tiec galā ar centra pienākumiem?

Vienīgās grūtības ir iemetienos – lielāko daļu zaudēju. Taču citādāk esmu piešāvies, aptuveni saprotu, kur jāatrodas, citādāk jāmainās – malējiem ir vieglāk to izdarīt. Vakar mūs salika ar Zemgu.

Tev bijušas labas iespējas iemest, tomēr ripa neiet vārtos. Kas tādos brīžos notiek uzbrucēja galvā?

Saistītie raksti

Pārdzīvoju. Varēju iemest pret zviedriem un būtu uzvarējuši pamatlaikā. Taču jātiek tam pāri, jāturpina strādāt.

Ko zini par dāņiem?

Pagaidām neko, neesam skatījušies video. Pirmā maiņa laba – no NHL, bet sīkāk vēlāk redzēsim. Skatos arī citu komandu spēles, bet ne no sākuma līdz galam. Līdzīgas komandas, rezultāti. Nevienam nav viegli.

Par ko Latvija tagad cīnās?

Par ceturtdaļfinālu.

LA.lv