Latvijā
Sabiedrība

Meita mīļi sagaida savas mātes slepkavības pasūtīšanā notiesāto Ivanovu 16

Ekrānuzņēmums no Instagram

Par pirms termiņa atbrīvotā uzņēmēja Igora Ivanova iznākšanu no cietuma, kurš tika notiesāts par savas sievas slepkavības organizēšanu, priecājās viņa un noslepkavotās Ellas Ivanovas meita Valērija, sociālajā tīklā “Instagram” publiskojot kopīgu foto.

Fotogrāfijā Valērija mīļi apķērusi mātes slepkavības pasūtīšanā vainoto tēvu, parakstot fotogrāfiju vārdiem – “Welcom home, daddy” (Laipni lūdzu mājās, tēti).

Jau vēstīts, ka Rīgas pilsētas Latgales priekšpilsētas tiesa šonedēļ pirms termiņa no cietuma atbrīvojusi par savas sievas Ellas Ivanovas slepkavības organizēšanu notiesāto uzņēmēju Igoru Ivanovu.

Ivanovam noteikta elektroniskā uzraudzība uz vienu gadu. Šis lēmums nav pārsūdzams. Ivanovs ticis atbrīvots tiesas sēžu zālē.

Kā ziņots, Augstākā tiesa uzņēmējas Ivanovas slepkavības krimināllietā apsūdzētajam nelaiķes vīram Ivanovam piesprieda brīvības atņemšanu uz 12 gadiem un sešiem mēnešiem.

Ivanova savas privātmājas pagalmā Rīgas rajona Garkalnes pagasta Priedkalnē tika nošauta naktī uz 2008.gada 7.janvāri. Prokuratūra vēlāk cēla apsūdzības četriem vīriešiem – nelaiķes vīram Ivanovam, Antonovam, Mamedovam un Asifam Handžanovam, kurš tika attaisnots.

Prokuratūras ieskatā ideja nogalināt savu sievu radusies Ivanovam, noziegumu izplānojis Mamedovs, bet izpildījis Antonovs, savukārt Handžanovs šo slepkavību atbalstījis, ar automašīnu aizvedot Antonovu uz nozieguma vietu. Neviens no apsūdzētajiem neatzina savu līdzdalību Ivanovas slepkavībā.

Welcome home, daddy.

A post shared by Valerie (@lerapanda23) on

LA.lv