×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.1°C
Emīlija, visu, kalendāros, neievietoto, vārdu, diena
Otrdiena, 22. maijs, 2018
3. maijs, 2012
Drukāt

Merkeles “golfiņš” izsolē “eBay” pārdots par 10 000 eiro

angela3

Interneta izsoļu vietnē “eBay” par 10 tūkstošiem eiro (7028 latiem) pārdota Vācijas kanclerei Angelai Merkelei piederējusī automašīna “Volkswagen Golf”, ziņo Vācijas laikraksts “Bild”.

Automašīnu iegādājies kāds vīrietis no Ziemeļreinas-Vestfālenes federālās zemes, sacīja “eBay” pārstāve Sabrīna Vintere. Merkeles “golfiņš” izsolē piedāvāts jau aprīļa vidū, taču izsole atcelta, jo par to piesolītās milzīgās summas uzskatītas par joku. Par 22 gadus veco automašīnu ar 190 tūkstošu kilometru nobraukumu toreiz tika solīts līdz pat 129 tūkstošiem eiro (90 660 latu).

Merkele automašīnu reģistrējusi 1990. gada septembrī, trīs nedēļas pirms Vācijas apvienošanās. Pārdevējs internetā ievietojis arī oriģinālās automašīnas reģistrācijas kopiju, kā arī vairākas automašīnas fotogrāfijas, no kurām viena uzņemta pie Merkeles pašreizējā biroja Berlīnē. Kā liecina reģistrācijas dati, 1995. gadā automašīna pārreģistrēta uz Merkeles vīra Joahima Zauera vārda.

Žurnāls “Der Spiegel” raksta, ka automašīnas reģistrācija varētu būt autentiska, jo Merkele tajā laikā dzīvojusi dokumentos uzrādītājā adresē, kā arī ir dokumentāli pierādījumi, ka deviņdesmito gadu sākumā Merkele pārvietojusies ar baltu “Volkswagen Golf”. Automašīnas pārdevējs, kura vārds netiek izpausts, “golfiņu” iegādājies par metāllūžņu vērtību, bet pēc tam reģistrācijas dokumentos atklājis automašīnas agrākos īpašniekus.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+