“Blue Jackets” pamatvārtsargs Sergejs Bobrovskis cīnās pret “Bruins” hokejistiem.

Merzļikins solīti tuvāk izlasei – “Blue Jackets” ar zaudējumu sāk Stenlija kausa otro kārtu 0

Kolumbusas “Blue Jackets” komanda, kuras rīcībā ir vārtsags Elvis Merzļikins, ceturtdien ar zaudējumu sāka NHL Stenlija kausa izcīņas Austrumu konferences otro kārtu.

Skabejeva ārdās: Krievijas propagandisti sašutuši par Trampa rīcību saistībā ar Ukrainu 5
Numeroloģija un skaitļu maģija: kā jūsu tālruņa numurs ietekmē jūsu likteni un kad to mainīt? 27
Krievijā valda histērija: izbojāta Putina inaugurācija 178

Latvijas hokejistu skati tuvākās pusotras nedēļas laikā būs pievērsti “Blue Jackets” un Bostonas “Bruins” duelim, jo no tā izākuma būs atkarīgs, vai Merzļikins varēs palīdzēt Latvijas izlases pasaules čempionātā.

Latvietis Kolumbusas vienības sastāvā ir rezervists, taču kamēr “zilās žaketes” spēlēs, tikmēr Elvis būs otrpus okeānam, kur aizvada treniņus. Ņemot vērā, ka izlasei šobrīd ir viens pamatvārtsargs (Kristers Gudļevskis), Merzļikina palīdzība Bratislavā ir ļoti nozīmīga, taču vārtsargam ir līgums ar “Blue Jackets” un tas ir jārespektē.

Tikmēr sērijas pirmā spēle beigusies ar Latvijas izlasei labvēlīgu rezultātu, jo “Blue Jackets” sīvā cīņā izbraukumā cieta neveiksmi papildlaikā ar rezultātu 2:3 (0:1, 0:0, 2:1, 0:1), sērijā līdz četrām uzvarām nonākot iedzinējos ar 0-1.

Par mača varoni kļuva “Bruins” hokejists Čārlijs Koils, kurš vispirms nepilnas piecas minūtes līdz pamatlaika beigām panāca neizšķirtu 2:2, bet papildlaika sestajā minūtē iemeta arī uzvaras ripu.

“Blue Jackets” pēc diviem periodiem zaudēja ar 0:1, bet 48.minūtē Brendons Dubinskis un Pjērs Liks Dibo panāca 2:1 viesu labā. Kolumbusas kluba vārtsargs Sergejs Bobrovskis atvairīja 34 no 37 metieniem.

Sērijas nākamā spēle sestdien atkal būs Bostonā, bet ja šajā duelī būs nepieciešami visi septiņi mači, tad pēdējais notiks 8.maijā, tas ir trīs dienas pirms Latvijas izlases pirmās spēles planētas meistarsacīkstēs.

Tikmēr Rietumu konferences pusfināla sērijas pirmajā spēlē Sentluisas “Blues” savā laukumā ar 3:2 (1:0, 1:1, 1:1) pieveica Dalasas “Stars”.

Uzvaru mājiniekiem nodrošināja Vladimira Tarasenko divu vārti.

“Stars” vienībai trešajā periodā gan piederēja izteikts pārsvars, tomēr “Blues” vārtsargs Džordans Biningtons atvairīja 16 no 17 metieniem, bet kopumā pa viņa vārtiem viesi meta 29 reizes.