×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.2°C
Anšlavs, Junora
Ceturtdiena, 24. maijs, 2018
3. marts, 2016
Drukāt

Mežā atrastas bezvēsts pazudušās 19 gadus vecās Samantas Montas mirstīgās atliekas (24)

Foto-ShutterstockFoto-Shutterstock

Vakar mežā atrastas 19 gadus vecās Samantas Montas Dreimanes, kura bezvēsts pazuda pagājušā gada  2. decembrī Aizkrauklē, mirstīgās atliekas, vēsta organizācija “Bezvests.lv.”

Jaunietes ķermeni pavisam nejauši 2. martā, atrada privātā meža saimnieks, apsekojot savus īpašumus. Vīrietis par šo atradumu tūdaļ  informēja policiju. Aizkraukles policijas iecirkņa dežurējošā ekipāža nekavējoties ieradās norādītājā vietā un veica visas likumā noteiktās  izmeklēšanas darbības.

Vardarbīgas nāves pazīmes vai cīņas pēdas policijas darbinieki nekonstatēja. Precīzs nāves laiks tiks noteikts pēc daudz rūpīgākas ekspertīzes.

“Bezvests.lv” brīvprātīgie pazudušās meitenes meklēšanas pasākumus veica janvārī – burtiski mēnesi pēc viņas pazušanas. Tika pārmeklēti daudzi ceļmalu un meža iecirkņu kilometri, Daugavas piekraste veikala “Metālists” rajonā, kā arī autoceļa Rīga – Daugavpils (A6) apkārtne, kur jaunieti viņas paziņas bija redzējuši pēdējo reizi. Diemžēl toreiz, neraugoties uz visiem pūliņiem, meklēšana nedeva nekādu rezultātu. Pat ja brīvprātīgie paceltos gaisā ar paraplānu, kā skaidro Aizkraukles policijas inspektors Viktors, mežs tajā vietā, kur tika atrasta Samanta Monta, ir tik biezs un nepārskatāmas, ka ieraudzīt viņu no gaisa neizdotos.

Jauniete biezoknī bija devusies labprātīgi, krietnu gabalu no tās vietas, kur viņa pēdējo reizi redzēta – aptuveni piecus kilometrus no galvenā autoceļa, turklāt pavisam citā kvadrātā, ne tur, kur viņu meklēja.

19 gadus vecā Samanta Monta Dreimane pazuda Aizkrauklē 2015. gada 2.decembrī. Pusstundu pēc meitenes iziešanas no mājām mamma saņēma īsziņu: “Piedod mammu, bet es vairs mājas neatgriezīšos, par daudz viss ir sakrājies. Tu tiešām biji pati labākā mamma pasaulē! Parūpējieties ar Edgaru, lūdzu, par dēliņu Markusu. Mīlu jūs.”

Samantas Montas dēliņš ir pavisam maziņš – tobrīd viņam bija astoņi mēneši.

Pievienot komentāru

Komentāri (24)

 1. Pazinu Samantu puslīdz labi. Protams vinainbija noslēpumi kurus nezināja neviens. Bet nav normāli ka tiesāja saite t.i. interneta jūs cilvēki tagad noliekat bērna tevu. Varētu padomāt ka viņš viņai stāvēja blakus un lika to darīt. Ari viņš uztraucas un zvanijas apkārt. Ari viņš naktis negulēja. Neviens nav vainīgs pie tā ka Samanta izdarīja pašnāvību. To viņa jau sen domāja un viss sakrājas un neīstajām bridi iznāca lauka. Jauniešiem vajag maz lai noietu no ceļa. Respect viņas draudzenei gunai kura ne mirkli neatlaidās no meklesanas un respect mammai un patēvam kuri nu mēģina sanemties un rūpēties par mazo puisīti kas ir dala no Samantas. Aizveriet savas mutes un apvainojumus paturiet pie sevis!!!!!!

  • Pareizi! Nav ko mutes virināt, ja neko nezināt un nevariet neko labu pateikt. Malace meitene, kas aizstāv draudzeni, jo tiešām ir kaitinoši lasīt bezjēdzīgus, rupjus komentārus.

   • Mēs nedrīkstam attaisnot tādu rīcību. Pašnāvība ir egoistiska rīcība un grēks. Protams, tas ir traģiski, bet viņa izdarīja vissliktāko izvēli savas dzīves laikā, tas ir fakts..
    Tāpat arī visticamāk tas ir noticis depresijas iespaidā, tā ir slimība, neuzticieties savām sajūtām tik ļoti. Ja slimība ir tās sagandējusi, rezultāts var būt šāds.
    Skumji. Novēlu ģimenei spēku un izturību.

    • Ne Tev tiesāt citu cilvēku. Ja jau runā par grēku, tad, iespējams esi kristietis/e, un ja būtu “labs kristietis”, tad zinātu, ka Jaunā Derība aicina netiesāt. To izdarīs Dievs. Nedomāju, ka Tu esi Dievs. Tagad Tu, protams, vēlies likt man pretī komentāru, ka pašnāvība pēc Jaunās Derības ir grēks. Lai vai tas būtu grēks or something, Tev sava mute jātur ciet, jo Tu nedrīksti tiesāt, pēc kristietības uzskata.
     Toties es neesmu kristiete un man “grēks” ir relatīvs jēdziens, tā pat kā Tavs viedoklis.

  • .. glāba ādu, tāpēc zvanīja apkārt, lai nepadomā, ka viņš vainīgs …Kad viņa bērna māte bija dzīva, tad .. vajadzēja būt atbalstam viņai un bērnam!
   Tavs vervelējums neliecina, ka tu būtu bijusi uzticama “draudzene” – par kuru nu izliecies …

   • Jūs maksāt meklēt uz visu kādu vainīgo un mēģināt visus tiesāt par viņas pašas izveli. Neilgi pirms pazušanas viņai viss bija kārtība. Gatavojas dzīvot ar mazo pie bērna tēva. Viss bija labi. Bet reizēm kad vienlaicīgi uzbrūk problēmas tad neiet runa par to kurs vainīgs kurs ne. Tad viss paliek tikai viņas rokas. Un atvainojiet ja nepareizi saku bet vina jau kopš mazotnes gribēja darīt Muļķības šāda zina. Un tādēļ šķita ka viņa apdomasies un atkal atgriezīsies. Neviens muguru neuzgrieza. P.s. neizliekos par labu draudzeni un nesaku ka tada biju. Vēlos tikai lai viņa aiziet ar mierīgu prātu cita saule nevis ar pārmetumiem. Riebjas ka vainojiet tos par kuriem jūs neko daudz nezināt. !!!!!

 2. Pielauju domu kad to atwadu vestuli nemaz nesutija vina,bet vinas slepkava.

  • Stipri šaubos.ja cilvēkam sakrājās viss un nav ar ko parunaat izrunaaties nav kas adbalsta ir tikai striidi un viss tik bruk un drup ta nav brinums ka pašnāviibu izdarijusi daudzi stivēki nav tik stipri lai tiktu gala

 3. Domāju, ka daudzi cerēja, ka meitene atradīsies. Arī es cerēju.Pilsēta ir maza un pļāpas izplatās ātri.Daudzi nosodīja audžu tēvu par neiecietību, citi māti – ka vecis dārgāks par pašas meitu. Bija aizvainojumi,pārmetumi.
  Lielais FUJ mazā puisena(8 mēneši) tēvam, kurš brīdī, kad vajadzīgs atbalsts,savai jaunajai sievietei pagrieza muguru un izvairījās no atbildības…
  Tuvinieki ir vainīgi, ka nepasniedza pretī palīdzīgo roku, neiedrošināja jauno meiteni. Ar šo apziņu būs jādzīvo tālāk. Pie meitenes aiziešanas vainojami … strīdi ģimenē….kurā viņa nesaņēma atbalstu…

 4. Pasaule iet uz grunti.visi jauniesi kas pazudusi ir meklēšanā atrod beigtus.Nu tas jau ir nopietni vecāki pieversiet uzmanibu saviem berniem kas ar viniem notiek.

 5. Līdzjūtību tuviniekiem! Un lai mazajam puisītim viss labi!

 6. ļoti žēl :((( es cerēju, ka viņa atradīsies dzīva, visu var atrisināt dzīvē… žēl…. līdzjūtība ģimenei un draugiem :((

 7. tik loti zhel, es vinu nepazinu, bet radaas iespaids, ka laba meitene, kas mil savus tuvos, tiesham vnk dziive salauza. Visdzilaka lidzjutiba gimenei.

 8. Traģiski…nu,kāpēc tā vajadzēja,ja bija dēļ kā dzīvot-dēliņš…

 9. Tragēdija…,nu kāpēc tā vajadzēja…,bija dēļ kā dzīvot-dēliņi …

 10. Policija neko nekonstateja? Svaki

 11. Pasaules STULBUMS!!!!!!! Meitiņa pēc pusstundas atsūta nepārprotamu SMS,kas balsī kliedz pēc palīdzības, sapratnes, atbalsta, bet MEKLĒŠANU UZSĀK TIKAI MĒNESI PĒC PAZUŠANAS!!!!!!! CILVEKVEIDĪGIE, KAS AR JUMS NOTIEK!!!!?????

 12. skumji:(

 13. Drausmīgi. Kur bērniņa tēvs??? Varbūt izvaroja viņu, pielaida, un kā meitenei ar tādu apziņu dzīvot tālāk?Nervi acīmredzot neizturēja. Vai puisim nemaz nebija vainas apziņa, bet daudziem jau tagad sirdsapziņas nav. Iebāž, izvelk, ka tik pašam vieglāk paliek, un labi, un dzīvo tālāk, un vēl pasmejas par meiteni. Vajadzētu meklēt bērniņa tēvu rokā, jo meitenei toreiz ir bijis tikai 17 gadu. Kāds riebeklis, droši nelikās ne zinis.

  • nbeko nezinot, tu jau izdariji monta, kkadus savus iznjemumus par berna tevu.

   • Zinu bērna tēvu. Noveda meiteni pie tā. Nekas labs viņš nav. Narkomāns. Lieto alkoholu. Nenobriedis dzīvei. Puišelis kas izmantoja pameta meiteni

  • Ko jūs vispār zināt par Edgaru, viņš arī ir cilvēks, viņam arī ir jūtas , pārdzīvo tik pat kā citi tuvinieki.

   • Liekulis un melis.!
    Bet seit nav ista vieta diskutēt-apvainot citstam citu utt-ar to Jūs Samantu akšā nepiecelsiet.
    Skumji kad tā-skumji kad nesaņēmās un izvēlējās vieglāko risinājumu-pametot visus.
    Ko plicija?-vai ir kas nskaidrots?
    Varbūt kāds viņai palīdzēja pielikt visam punktu?
    Vai vienkarshi pavestija visiem ka pasnaviba un vis?
    Virve/striķis kurā meitene pakārās-pirkstu nospiedumi?-vatbut nav tikai viņas-gribetos uzzinat vai tiešāmta bija pašnāvība,zināju viņu kā stipru jaunu sievieti-viena iznesaja bernuņu-viena audzinaja,cik zinu neno viena DIŽI lielais atbalst nebija…

Draugiem Facebook Twitter Google+