Mobilā versija
+1.7°C
Beāte, Beatrise
Otrdiena, 25. oktobris, 2016
14. septembris, 2015
Drukāt

Mežā Indrānu pagastā visu nakti pavada seši cilvēki, tostarp divi bērni (2)

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Mežā Lubānas novada Indrānu pagastā visu nakti no svētdienas uz pirmdienu pavadījuši seši cilvēki, tostarp divi bērni, aģentūra BNS uzzināja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD).

Izsaukumu uz notikuma vietu VUGD saņēmis svētdienas vakarā plkst.20.08. Seši cilvēki bija devušies mežā, taču nav varējuši paši saviem spēkiem no tā izkļūt.

Meklēšanas darbi ilguši visu nakti, un tajos piedalījušies gan VUGD, gan Valsts policijas darbinieki.

Svētdien īsi pirms plkst.7 glābēji konstatējuši, ka apmaldījušies cilvēki ir sadzirdējuši skaņas signālus, kā arī sapratuši, pa kuru stigu viņiem jādodas, lai nokļūtu pie savas automašīnas. Tomēr nakts laikā visi seši cilvēki noguruši, tāpēc uz rīta pusi nolēmuši iekurt ugunskuru un atpūsties, lai uzkrātu spēkus.

Kopumā aizvadītajā diennaktī VUGD reaģējis uz 40 izsaukumiem, no kuriem 22 saistīti ar ugunsgrēkiem, bet 12 – ar dažādiem glābšanas darbiem.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Šitos mežu blandoņas vajag sodīt ar naudas sodiem, tāpēc, ka viņu glābšanā tiek iesaistīti resursi, lai maksā sodu, tad zinās kā tekalēt pa mežiem nezin kur un nezin kā.

Latvija grimst nabadzībā: no katriem desmit cilvēkiem - trīs ir nabadzīgi (62)Zem nabadzības riska - 606 000 Latvijas iedzīvotāju. To par šokējošu situāciju dēvē tiesībsargs Juris Jansons, svētdien vēstīja raidījums “LNT Ziņu Top 10”.
Jūra atkāpjas: LA reportāža no Kolkas un Karostas (4)Papildināta. Aizvadītajās brīvdienās iedzīvotāji steidza baudīt diezgan retu parādību piekrastē – jūras atkāpšanos tālu no ierastās krasta līnijas. Sestdien Kolkasragā veidojās interesanti
Draugiem Facebook Twitter Google+