×
Mobilā versija
Brīdinājums +7°C
Armanda, Armands
Svētdiena, 22. aprīlis, 2018
20. decembris, 2012
Drukāt

Mežaparka Lielajā estrādē atklās ziemas atrakcijas

Mežaparka Lielajā estrādē sestdien atklās iespaidīgu ziemas atrakciju kompleksu, aģentūru BNS informēja “Rīgas mežu” sabiedrisko attiecību vadītāja Elga Zēģele.

“Rīgas sniega parku” Mežaparka Lielajā estrādē šogad veido Žagarkalna speciālisti. Šoziem parka apmeklētājiem būs iespēja baudīt kameršļūkšanu, bezmaksas slidotavu un bezmaksas distanču slēpošanas trasi.

Šā gada jaunumi – darbosies slēpošanas un snovborda apmācības skola bērniem, kā arī būs iespējamas individuālās apmācības pie profesionāliem instruktoriem.

Slidotava un distanču slēpošana būs bez maksas, pārējās atrakcijas ar savu inventāru maksās divus latus stundā, ar uz vietas iznomātu inventāru – piecus latus stundā. Sniega parkā būs iespējams iznomāt visu nepieciešamo distanču un kalnu slēpošanas inventāru, kā arī kameršļūkšanas rīkus, slidas un snovborda inventāru.

“Rīgas mežu” valdes priekšsēdētājs Aivars Tauriņš informēja – lai nodrošinātu maksimālu piekļuvi ziemas atrakciju parkam, līdz pat Mežaparka Lielajai estrādei būs iespējams piebraukt ar savu personīgo automašīnu. Iebraukšana būs no Viestura prospekta puses un maksās vienu latu. Pie estrādes būs stāvvieta, kur varēs novietot savus auto.

Sniega parks atradīsies Mežaparka estrādes nožogotajā teritorijā, vietā, kur vasarās atrodas skatītāju soli. Tā ir 120 metru gara un 70 metru plata nogāze.

Sniega parkā darbosies arī iekštelpu kafejnīca. Apmeklētāji varēs baudīt parka piedāvātos ziemas priekus no 22.decembra līdz pat aprīļa sākumam, kad sezona beigsies ar bērnu karnevālu.

Mežaparka Lielās estrādes teritorijā ziemas atpūtas un atrakciju komplekss “Rīgas sniega parks” darbosies jau trešo gadu.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+