Horoskopi un mistika
Horoskopi

Mīlas dzīvei neveiksmīga nedēļa! Horoskopi no 23. līdz 29. septembrim0

Foto: Pexels

Auns

Aktuāli būs visi attiecību un sadarbības jautājumi. Nāksies daudz domāt par citiem cilvēkiem un ņemt vērā viņu intereses. Dzīve mācīs būt pacietīgiem un diplomātiskiem, jo ar steidzināšanu un dusmošanos neko nepanāksi.

Vērsis

Prātu darbinās veselības, darba jautājumi un attiecības ar kolēģiem vai padotajiem, ne viss ies gludi. Visticamāk, jutīsies iekšēji neapmierināts. Atceries, ka viss ir pārejoši. Nedēļas nogale ienesīs jaunas vēsmas, prieku un atslābumu.

Dvīņi

Mīlas dzīvei ne visai veiksmīga nedēļa, jūtu sfērā iespējams atsalums, vismaz līdz nedēļas nogalei. Arī notikumi bērnu dzīvē var nest zināmas raizes un viņiem var būt nepieciešama tava palīdzība, neesi pārāk skarbs un bargs.

Vēzis

Pirmdiena gaidāma emocionāla un nervoza. Nedēļas nomāktību uzdzīs neatrisinātās mājokļa un ģimenes lietas, zelta maliņu ieraudzīsi, visticamāk, tikai svētdien. Drūmajās noskaņās centies nesabojāt attiecības ar mīļajiem cilvēkiem.

Lauva

Tu esi tas, ko tu domā – tā īsumā var raksturot tavu nedēļu. Svarīgi turēties uz optimistiskas nots, domāt labas domas, ticēt sev un saviem spēkiem. Pesimisms var negatīvi iespaidot arī tavu veselību.

Jaunava

Nedēļas vidū izklaidēm būs žēl tērēt naudu, iespējams, radīsies pat jauns taupības plāns. Skaties, lai ierobežojot sevi, neatsakies no lietām, kas nes gandarījumu un dzīvesprieku. Centies nebūt skops arī savās jūtu izpausmēs. Tev piestāv smaidīt!

Svari

Aktuāli būs domāt par savu imidžu, gatavosi garderobi rudens sezonai. Pirms iegādāt ko jaunu, vispirms vērts izrevidēt esošo. Šī nedēļa līdz pat sestdienas vakaram būs lieliski piemērota, lai tiktu vaļā no visa liekā.

Skorpions

Rudens tuvums palēnām arī tevi var ievilkt skumjās, kas liks vairāk noslēgties sevī. Noslēgtība radīs iekšēju vientulības sajūtu, nevaino tajā citus cilvēkus. Šis būs labs laiks, lai lasītu garīgo literatūru un baudītu klasisko mākslu vai nopietnu mūziku.

Strēlnieks

Nedēļas vidū neliels “stop krāns” būs novilkts attiecībā uz sabiedriskām aktivitātēm. Gribēsies padomāt par sevi un ko tu vēlies sev. Kas ir tie cilvēki un tās nodarbes, kurām ir vērts veltīt laiku un enerģiju. Kas ir tas, kas rada tev prieku.

Mežāzis

Ja esi uzņēmies pārāk lielu atbildības nastu, tas būs par iemeslu, kāpēc nespēj baudīt dzīvi un priecāties par sasniegumiem. Piektdien iespējama arī kāda skarbāka vārdu apmaiņa ar priekšniecību. Centies būt nedaudz elastīgāks savā skatījumā.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Ja jūties ar kaut ko neapmierināts, paskaties uz to filozofiski. It visā pratīsi saskatīt jēgu, ja vien tā kārtīgi padomāsi. Šonedēļ iespējams nonākt pie interesantām atziņām un teorijām. Var rasties interese pastudēt vēsturi.

Zivis

Laba nedēļa, lai pieliktu punktu neveiksmīgai mīlas dēkai. Esošās attiecībās nedēļas vidū gaidāms neliels atsalums un intimitātes trūkums. Nedēļas beigās situācija uzlabosies. Nedēļas otrajā pusē var būt vērojams arī enerģijas trūkums.

LA.lv
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Emocijas tevi bremzēs! Horoskopi 13. oktobrim
3 dienas
LK
Linda Krāģe
Horoskopi un mistika
Svarīgi saudzēt savu veselību, arī psiholoģisko! Horoskopi no 14. līdz 20. oktobris
3 dienas
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Lieliska diena ģimenei un šiverēšanai pa māju! Horoskopi 12. oktobrim
4 dienas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

AD
Artis Drēziņš
Latvijā
Aizmigušu marihuānas audzētāju sita ar koku un steidza griezt kaņepes…
40 minūtes
IK
Ilze Kuzmina
Latvijā
Publicēts kārtējais universitāšu reitings: kā tajā klājies Latvijas augstskolām?
2 stundas
LA
LA.LV
Sports
FOTO: “Vefiņš” uz Eiropas skatuves atgriežas ar grūtu uzvaru pār Melnkalnes vicečempioniem
1 stunda
LE
LETA
Latvijā
Valdība atbalsta ieceri Latvijā izveidot 39 pašvaldības esošo 119 vietā 1
5 stundas
JL
Juris Lorencs
Pasaulē
Juris Lorencs: Ierodas ukraiņu tautas kalps Zelenskis
4 stundas